افزونه پرداخت آنلاین با Paid Memberships Pro:

Paid Memberships Pro افزونه پرداخت آنلاین افزونه ای برای وب سایت وردپرس شما است که به وسیله آن کابران به راحتی می توانند مبلغ مجصول خریداری شده از سایتتان را پرداخت کنند. افزونه پرداحت آنلاین دارای نسخه های گوناگونی از نسخه تجاری و رایگان دارد که بهترین نسخه رایگان این افزونه Paid Membership Pro است. ویژگی‌های این نسخه محدودیتهای زیادی دارد.

اگر شما به دنبال افزونه ای حرفه ای برای مدیریت اعضاء و همچنین سطح بندی عضویت و پرداخت مبالغ دوره ای یا پرداخت حق عضویت هستید ما به شما افزونه paid memberships pro پیشنهاد می کنیم.

این افزونه درگاه‌های پرداخت بیشتری را پشتیبانی می‌کند که شرکت‌های ایرانی ارایه دهنده درگاه هم اکثرا یک addon برای افزونه Paid Memberships Pro دارند. یکپارچگی‌ های رایگان و پولی برای این افزونه موجود است که به شما کمک می‌کند به سرویس‌هایی مانند MailChimp و … متصل شوید.

ویژگی‌های مورد نیاز شما را به سایت اضافه می‌کنند وجود دارد که محدوده وسیعی از افزونه‌هایی که به این افزونه اضافه می‌شوند.

افزونه عضویت در وردپرس

آموزش نصب و فعالسازی افزونه پرداخت آنلاین :

ابتدا ماژول Paid Memberships Pro را که در پایان ابن مطلب قرار داده ایم دانلود و نصب کنید.

سپس به مسیر افزونه ها و سپس افزودن در وردپرس خود رفته و در قسمت جستجو عبارت Zarinpal Paid Memberships Pro رو جست و جو کنید.

بیشتر بدانید:  ایجاد لیست مقایسه محصولات در ووکامرس

سپس افزونه زرین پال را که مربوط به درگاه پرداخت زرین پال هست نصب کنید.

افزونه را از طریق منوی افزونه ها سپس افزونه های نصب شده در وردپرس فعال کنید. تنظیمات افزونه را میتوانید از طریق قسمت تنظیمات انجام دهید.

 

امکانات افزونه Paid Memberships Pro:

  • تعیین سطح
  • افزونه‌های تکمیلی
  • انتخاب واحد پولی
  • تعیین دوره آزمایشی
  • محدود کردن محتوا
  • یک پارچگی‌های بیشتر
  • پرداخت و عضویت ویژه
  • صدور فاکتور صورت حساب
  • درگاه‌های پرداخت متنوع

 

نکته مهم: این افزونه امکان پرداخت آنلاین از درگاه پرداخت زرین پال رو برای ماژول Paid Memberships Pro (عضویت ویژه) وردپرس امکان پذیر می کند. ابتدا باید افزونه ی اصلی Paid Memberships Pro را روی وردپرس خود نصب کنید و سپس افزونه زرین پال برای این افزونه نصب شود.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

دلایل انتخاب ووکامرس برای فروشگاه اینترنتی

چاپ صورت حساب در ووکامرس با افزونه WooCommerce PDF Invoices

افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

ابزارک حساب کاربری ووکامرس WooCommerce My Account Widget

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب چند منظوره وردپرس  قالب خبری وردپرس  قالب دایرکتوری وردپرس