افزونه ویرایشگر وردپرس WP Edit یک ویرایشگر حرفه‌ای برای متن ها در سایت در اختیار شما قرار می‌دهد که به راحتی بتوانید تغییرات مورد نظر خود را به متون بدهید و علاوه بر آن نیز اماکانات بیشتری در رابطه با متن ها در اختیاز شما قرار می دهد. مهم ترین قسمت محتوای امروزی ما را متن ها  تشکیل می دهند در اصل ما برای انتقال مفاهیم از کلمات استفاده می کنیم. کلمات را به هر شیوه ای می توان به کار برد. اما کلمات نیز دارای یک بعد نمایشی هستند و در اصل ما کلمات را می بینیم.

افزونه ویرایشگر وردپرس WP Edit

شما میتوانید با استفاده از امکاناتی افزونه ویرایشگر وردپرس WP Edit در اختیار شما می‌گذارد در ظاهر کلمات نیز تغییراتی ایجاد کرده و امکانات بسیاری را برای متن خود اضافه کنید تا خوشایندتر باشند. همچنین می توان متون را نیز بیش از پیش مخاطب پسندتر قرار داد تا هم مفاهیم را بهتر انتقال دهند و هم نظر کاربران را جلب کند. اما کارهایی دیگر نیز می توان با متون انجام داد. می توان اصولی که می توان با آن کلمات را به شیوه ها، دست خط ها، حالات و حتی رنگ ها در کنار هم قرار داد تا بهتر دیده شوند. از شیوه های مختلف طراحی متن استفاده کرد. اما برای این کار در وردپرس چکار باید کرد. خود ویرایشگر وردپرس چنین امکاناتی ندارد پس با ما باشید ما برای شما این امکانات را فراهم کرده ایم. این کار را توسط افزونه ویرایشگر وردپرس WP Edit می توانید به آسانی انجام دهید.

 ابزارهای ویرایش متن افزونه وردپرس WP Edit

این افزونه وردپرس به ویراشگر ابزارها و امکاناتی اضافی را می افزاید و خود ویرایشگر وردپرس را تغییر نمی دهد, که با آن بتوانید کنترل بهتر و کامل تری روی متنها داشته باشید. بعد از نصب و فعال سازی افزونه شما شاهد افزوده شدن دکمه ها، ابزارها و اختیارات جدیدتری به نوار ویرایشگر وردپرس خواهید بود (مطابق تصویر بالا) یکی دیگر از اختیارات جالب این افزونه وردپرس این است که شما پس از نصب و فعال سازی می توانید حتی برای متن های خود پس زمینه اختصاصی نیز استفاده کنید.

بیشتر بدانید:  افزونه ارتباط با مشتری در وردپرس | مدیریت ارتباط با مشتری با افزونه WP CRM

ویرایشگر

بنابراین شما با این افزونه کامل می توانید که نوشته ی تماما سفارشی را ارائه دهید که در آن از تمام ابزارها نیز می توانید استفاده کنید و به هر شکلی که تمایل دارید را به کار بگیرید از این به بعد شما با راحتی و البته امکانات و اختیار فراتری می توانید از ویدیوها و تصاویر در نوشته های خود استفاده کنید. همچنین بدون نیاز به استفاده از صفحه سازها نیز می توانید ستون بندی روی متن و کلمات انجام دهید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

سوالی دارید؟! در نظرات سوال خودتون رو مطرح کنید 🙂

 

مطالب دیگر:

افزونه اشتراک خودکار مطالب وردپرس Social Auto Poster

افزونه امنیتی iThemes Security Pro وردپرس

افزونه دیدگاه حرفه ای Commentator وردپرس

افزونه مگامنو ساز حرفه ای وردپرس UberMenu

منبع: تیک تم – ارائه دهنده: قالب کارو وردپرسقالب دایرکتوری جاوو دایرکتوریقالب آرایشگاهی وردپرس