افزونه ارسال هدیه محصولات در ووکامرس

سلام به تیک‌تم خوش آمدید. در این مطلب قصد معرفی افزونه ارسال هدیه محصولات را داریم. این افزونه امکان دریافت محصول به صورت کادو شده را به مشتریان می‌دهد. یعنی مشتریان می‌توانند در زمان خرید کالا، کادوی مورد نظرشان را بخرند و در سفارش درخواست کادوکردن کالا را بدهند. شما با استفاده از این افزونه می‌توانید محصول سفارش داده شده را بصورت کادو شده به مشتری ارسال کنید.

افزونه ارسال هدیه محصولات

معرفی افزونه افزونه ارسال هدیه محصولات

افزوه‌ی ارسال هدیه محصولات ووکامرس یا همان افزونه Woocommerce Gift Wrapper نام دارد. که با استفاده از آن مشتریانتان می‌توانند محصول مورد نظرشان را به گونه‌ای در ووکامرس سفارش دهند که آن را بصورت کادو شده دریافت کنند.

فعال‌سازی افزونه ارسال هدیه محصولات

ابتدا افزونه را نصب و فعالسازی کنید.

افزونه ارسال هدیه محصولات

روی زیر منوی Gift Wrapping که پس از نصب در تنظیمات ووکامرس اضافه شده کلیک کنید. گزینه‌های این صفحه به اختصار توضیح داده شده‌اند.

  • Where to Show Gift Wrapping: این قسمت برای تعیین مکان مورد نظر برای نمایش دکمه انتخاب نوع بسته‌بندی محصول می‌باشد.
  • Gift Wrap Category: در این قسمت دسته‌بندی محصولاتی که می‌تواند شامل کادو، جعبه کادویی و.. باشد را انتخاب کنید. به این دلیل که مشتری بتواند محصولاتی که شامل این دسته‌بندی هستند را انتخاب کند.
  • Show Gift Wrap Thumbs in Cart: نمایش تصویر محصولی که به عنوان بسته‌بندی انتخاب خواهد شد را تعیین کنید.
  • Allow more than one gift wrap product in cart?: در صورتی که تمایل دارید که مشتری بتواند چند نوع بسته‌بندی را انتخاب کند، این قسمت را Yes قرار دهید.
  • Should Gift Wrap option open in pop-up?: با فعال کردن این گزینه امکان انتخاب محصول بسته بندی در پنجره پاپ آپ فراهم خواهد شد. با کلیک بر روی دکمه انتخاب بسته‌بندی برای محصول بدون نیاز به مراجعه صفحه محصول مشتری قادر خواهد بود تا یک محصول را به آن اضافه نماید.
  • Gift Wrap Details: در این بخش پیغام مورد نظر برای اضافه کردن متن برای بسته‌بندی محصول را انتخاب کنید.
  • Textarea Character Limit: در این قسمت نیز می‌توانید برای تعداد کاراکترهای پیغام محدوده تعیین کنید.
  • در انتهای کار تغییرات را ذخیره کنید.
بیشتر بدانید:  افزونه جلوگیری از انتشار اتفاقی مطالب در وردپرس با Publish Confrim

در صورتی که در فروشگاه خود یک محصول را سفارش دهید، می‌بینید که دکمه‌ای با عنوان ″Add gift wrapping?″ به سبدخرید اضافه شده است. با کلیک بر روی این دکمه می‌توانید کالای موجود در دسته‌بندی مربوط به بسته‌بندی محصول را انتخاب کنید و یک پیغام مناسب برای آن انتخاب کنید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب افزونه ارسال هدیه محصولات را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکاتی برای افزونه ارسال هدیه محصولات دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

افزونه استفاده از ایمیل مارکتینگ در ووکامرس

افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس

افزونه ارسال پیامک به کاربران ووکامرس

چگونه سیستم فروش بلیط را در وردپرس راه اندازی کنیم؟

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب خبری وردپرسقالب فروشگاهی وردپرسقالب شرکتی وردپرس