مسلما در وردپرس کاربرد جدیدی اضافه شد و به مراتب سرعت رشد بیشتری از بقیه ابزارهای اضافه در وردپرس داشت استفاده از کدهای کوتاه است. در اصل خود وردپرس ساخته شده تا وب سایت شما را بسازید بدون این که نیاز باشد کد نویسی کنید و یا این که تجربه کد نویسی داشته باشید. به همین دلیل این ویژگی ساخت این نوع کدها همیشه طرافدارهای زیادی داشته است. چون با استفاده از یک کد کوتاه آماده می‌توانید قابلیت های بسیار زیادی را به وب سایت خود اضافه کنید. پس افزونه کدهای کوتاه وردپرس برای شما بسیار کاربردی خواهد بود.

افزونه کدهای کوتاه وردپرس Shortcodes Ultimate

افزونه کدهای کوتاه وردپرس که با نام افزونه Shortcodes می باشد یکی از قوی ترین افزونه های وردپرس است این افزونه بیشتر از نیم میلیون نصب فعال دارد و از افزونه های محبوب است که برای تولید و ساخت کدهای کوتاه و استفاده از آیکن ها و نشانک ها در قالب وب سایت است. شما با استفاده از این افزونه می توانید هر نوع کد کوتاهی که می خواهید را بسازید و یا این که در وب سایت کیفیت کار بیشتری را به خرج دهید.

کدهای کوتاه
افزونه کدهای کوتاه وردپرس

افزونه کدهای کوتاه وردپرس

افزونه کدهای کوتاه دارای دو نسخه رایگان و حرفه ای بوده ولی هر دو نسخه آن به شدت چه در بین افزونه های تجاری وردپرس و چه در بین افزونه های رایگان وردپرس محبوب است. ما در ادامه لینک دانلود نسخه رایگان افزونه کدهای کوتاه وردپرس را برای شما عزیزان قرار داده ایم که شما با کلیک بر روی این دکمه می توانید افزونه Shortcodes Ultimate را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید.

بیشتر بدانید:  افزونه حرفه ای ابزارهای ویرایشگر در وردپرس WP Edit

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

سوالی دارید؟! در نظرات سوال خودتون رو مطرح کنید 🙂

 

مطالب دیگر:

افزونه اسلایدر ساز وردپرس Revolution Slider

افزونه چند فروشندگی دکان فارسی Dokan Pro

افزونه افزایش سرعت راکت

افزونه پرسش و پاسخ حرفه ای وردپرس

منبع تیک‌تم – ارائه دهنده: افزونه همکاری در فروش وردپرس  – قالب چند منظوره کارو وردپرس  – قالب چند منظوره استارت آی تی