سلام بر شما دوستان و همراهان گرامی تیک تم. در این مطلب با معرفی یک افزونه بسیار مهم و محبوب از دسته افزونه های تجاری وردپرس در زمینه سئو در خدمت شما هستیم. افزونه ای که در این مطلب قصد معرفی آن را دارم افزونه سئو هوشمند SmartCrawl نام دارد. افزونه SmartCrawl یک افزونه بسیار محبوب در بین وردپرس کار ها است به این دلیل که تاثیر بسیار قابل توجهی در بالا بردن رتبه سئو سایت ها دارد.

افزونه SmartCrawl سئو هوشمند وردپرس

افزونه SmartCrawl یکی از قدرتمندترین افزونه ها در زمینه سئو می باشد و تا به حال بیش از ۲۰۰۰۰ نصب فعال در سایت ها داشته است. گوگل بطور مکرر ردیاب یا Crawler خود را به سایت شما می فرستد تا بررسی کند که چه چیز های جدیدی به سایت شما اضافه شده و یا اینکه کدام مطالب شما آپدیت شده است، تمام این کارها با ردیاب گوگل انجام می شود. کاری که افزونه محبوب ردیاب هوشمند SmartCrawl برای شما انجام می دهد.

در واقع شما با استفاده از افزونه SmartCrawl به سادگی می توانید این کار را سرعت ببخشید و صفحات و پست های سایت خود را سریعتر به گوگل نمایش دهید و گوگل آنها را سریعتر ایندکس کند. با این کار این پروسه سریع تر شده و در نتیجه رتبه سئو سایت شما بالاتر می رود.

این فقط بخشی از امکانات که افزونه وردپرس SmartCrawl است.

افزونه smartcrawl افزونه قدرتمند SmartCrawl

افزونه سئو هوشمند وردپرس SmartCrawl

افزونه ردیاب هوشمند Smart Crawl باعث می شود مطالب و محتواهای سایت شما با سرعت بسیار بالا در موتور های جستجو ایندکس شوند و گوگل صفحات سایت شما را سریع‌تر پیدا کنند.

فقط کافی است افزونه SmartCrawl را نصب کرده و تنظیمات بسیار ساده آن را انجام دهید و آن را به حال خودش رها کنید! این افزونه سازگاری بسیار خوبی با قالب های وردپرس و افزونه های وردپرس دارد و جای نگرانی در این رابطه نیست. همچنین این افزونه توسط تیم تیک تم کاملا فارسی سازی شده و کار کردن با آن بسیار ساده خواهد بود.

بهینه سازی سایت خود را با سایت SmartCrawl بهتر کنید. SmartCrawl رتبه شما را در PageRank و Domain Authority شما را در گوگل با تنظیمات یک کلیک، نقشه های اتوماتیک سایت، به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی بهبود یافته، کلمه کلیدی واقعی و تجزیه و تحلیل محتوا، اسکن و گزارش را بهبود می بخشد. ایجاد محتوای روشن، جسورانه و هدفمند و رتبه بندی در بالای مرورگر مورد علاقه خود را از گوگل به Bing و فایرفاکس به Safari با استفاده از SmartCrawl.

بهبود سئو سایت توسط افزونه سئو هوشمند وردپرس

سئو یکی از مهم ترین نکاتی است که طراحان قالب وردپرس و صاحبان سایت ها باید به آن توجه داشته باشند. این افزونه باعث افزایش چشمگیر رتبه سئو سایت شما می شود. این افزونه باعث بهبود سئو سایت شما شده و درصدی از موفقیت شما را در زمینه تجارت الکترونیک شما تضمین می کند.
افزونه SmartCrawl افزونه SmartCrawl سئو هوشمند

افزونه خزنده هوشمند Smart Crawl با چهار روش زیر باعث افزایش سرعت ایندکس صفحات و محتواهای سایت شما می شوند:

  1. با استفاده از نقشه سایت
  2. متا و عنوان ها
  3. لینک های اتوماتیک
  4. ادغام و استفاده از ابزار وب سایت قدرتمند MOZ

به کمک این روش ها در واقع شما به موتور های جستجو می گویید که خیلی ساده تر صفحات سایت شما را پیدا کنند! وب سایت MOZ رهبر سئوکاران جهان است و پیشنهاد خوبی برای افزایش سئو سایت شما می باشد. همچنین کلمات کلیدی مورد نظر شما را به طور خودکار لینک گذاری می کند.

SmartCrawl برای افزایش ترافیک طراحی شده است، بدون اینکه شما تغییرات عمده در سایت انجام دهید. SmartCrawl با استفاده از روش های موثر بهینه سازی و کار بر روی Autopilot، زمان بیشتری را برای سایر بخش های وبلاگ به شما می دهد.

**فروش این افزونه متوقف شده است و منتشر نمیگردد**