ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات در وردپرس

ارسال ایمیل هنگام پاسخ به نظرات وردپرس امکانی است با استفاده از آن قادر خواهید بود تا پس از اینکه نظرات کاربران تایید می‌شود و پاسخی به آن داده می‌شود یک ایمیل برای انها ارسال کرده و آنها را مطلع کنید. به عنوان مثال فرض کنید شخصی برای نوشته شما که در زمینه آموزشی می‌باشد یک نظر ارسال کرده است و تا زمانی که نظر وی تایید شود مدتی طول می‌کشد اما  تمام کسانی که اقدام به ارسال نظر می‌کنند مجددا برای اینکه پاسخ خود را مشاهده کنند به نوشته مورد نظر مراجعه نمی کنند پس لازم است تا خود شما کاربران را از این موضوع مطلع کنید.

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را داریم افزونه Subscribe To Comments Reloaded در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون بیش از ۲۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۶ را ازآن خود کرده است که با استفاده از آن می توانید هنگام پاسخدهی به نظرات کاربران یک ایمیل به آنها جهت اطلاع‌رسانی ارسال کنید.

نصب و فعال سازی:

پس از نصب و فعالسازی افزونه طبق تصویر زیر منویی با عنوان Stcr در پیش خوان سایت وردپرس شما اضافه خواهد شد با کلیک روی آن می توانید وارد بخش تنظیمات شوید:

ارسال ایمیل

 

Show StCR checkbox / dropdown: فعال کردن نمایش باکس ارسال هشدار هنگام پاسخ به نظرات که برای فعال بودن افزونه حتما لازم است فعال باشد.

Safely Uninstall: در صورت حذف کردن افزونه با استفاده از این قابلیت اطلاعات مخاطبینی که در لیست دریافت ایمیل پاسخ به نظراتشان ثبت نام کرده‌اند را از دست نمی دهید.

زوال خودکار درخواست های اشتراک که طی مدت معین مورد تایید کاربر قرار نگرفته: این گزینه برای تعیین حداکثر تعداد روز برای ارسال ایمیل به کاربران می‌باشد که در صورت عدم پاسخ به نظر آنها از لیست هشدار حذف می شوند.

بیشتر بدانید:  ارسال ایمیل به نویسنده هنگام انتشار پست ها

StCR Position: تعیین موقعیت باکس نمایش عضویت در هشدار ایمیل برای پاسخ به نظرات

حالت بررسی مضاعف را فعال کن: این گزینه این امکان را می دهد تا ایمیل‌هایی که به صورت واقعی ثبت شده‌اند برای دریافت هشدار یک لینک تاییدیه دریافت کنند تا در صورتی که ایمیل شخص دیگری وارد شده بود برای او اسپم ارسال نگردد.

اشتراک مؤلفان: در صورت فعال کردن این گزینه نویسندگان نوشته‌ها نیز در این اشتراک عضو شده و هرگاه پاسخی برای آنها ارسال شود ایمیل دریافت خواهند کرد.

فعال کردن ایمیل های HTML: این گزینه نیز برای طراحی متن ایمیل میباشد که با استفاده از آن امکان پشتیبانی از HTML را میتوانید تعیین کنید.

بازآگاهی فرآیند: در صورت ارسال پاسخهای متعدد برای کاربران در هربار ایمیل برای آنها ارسال خواهد شد.

تمام اشتراک ها را رهگیری کن: برای اطلاع مدیر سایت از کاربرانی است که در لیست دریافت ایمیل بدون ارسال نظر عضو میشوند.

به سرپرست اجازه ی مشترک شدن بده: این گزینه نیز برای مشترک شدن مدیر سایت برای نظرات میباشد که پیشنهاد میکنم این گزینه را برای عدم دریافت ایمیل‌های متعدد غیرفعال کنید.

مدیر را در BCC یادآوری ها قرار بده: با فعال کردن این گزینه هنگام پاسخ دادن به نظرات که برای کاربران ایمیل ارسال میشود،‌ یک ایمیل دیگر نیز برای مدیر سایت ارسال خواهد شد.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت پاسخگویی اتوماتیک به ایمیل ها در Cpanel

نمایش فایل های ویدئویی در وردپرس با افزونه Spider Video Player

اشتراک گذاری مطالب وردپرس با افزونه AccessPress Social Share

افزونه نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب تجاری وردپرس – قالب پزشکی وردپرس – قالب گرافیکی وردپرس