Sucuri Scanner برای اسکن امنیتی و برقراری امنیت در وردپرس

برقراری امنیت یکی از مهم ترین مسائل روز دنیا است چه در دنیای واقعی و چه دنیای مجازی امنیت در همه جا پیش قدم است ولی در دنیای مجازی امنیت پیچیده تر است و باید بیشتر به آن توجه کنیم. هنگامی که شما تصمیم میگیرید وب سایت وردپرس داشته باشید علاوه بر ظاهر و طراحی آن باید به امنیت آن هم فکر کنید و از ایمنی آن غافل نشوید.

این افزونه دارای ابزارهای امنیتی فوق العاده بالا میباشد که عبارت اند از تشخیص نرم افزار های مخرب، نظارت یا مانیتورینگ، ممیزی ورود به سیستم و سخت شدن امنیت می باشد.

آموزش استفاده از افزونه sucuri scanner

پس از نصب و فعالسازی افزونه پیغامی جهت ساخت و دریافت api key دریافت می کنید که در ابتدای پیش خوان نمایان می شود.

api key
با کلیک بر روی generate api key می توان به مرجع وصل شوید و آن را فعال کنید تا امکان برقراری امنیت در وردپرس فراهم شود.

عملیات برقراری امنیت

 

پاپ آپی برایتان باز می شود که اطلاعات ایمیل و دی ان اس های سایت شما آنجاست. در اینجا بر روی دکمه proceed کلیک کنید تا عملیات فعالسازی شروع شود.
همانگونه که میتوانید مشاهده کنید این افزونه تمامی بخش ها را چک می کند و برقراری امنیت را به طور کامل به عهده می گیرد.

در بخش تنظیمات افزونه قالب تب های مختلفی وجود دارد که شما می توانید موارد ذکر شده در این بخش را تنظیم کنید در قسمت site info نیز به تمامی اطلاعات مربوط به سایت دسترسی دارید و میتوانید از کل سایت باخبر شوید.

بیشتر بدانید:  معرفی افزونه سئو SEO Ultimate

security
قسمت داشبورد افزونه تمام اتفاقات و ارورها را شامل می شود. با این افزونه می توانید تمام سایت خود را اسکن کنید و ارورها را رفع کنید. قسمت بعدی firewall افزونه است این بخش وظیفه محافظت از سایت را بر عهده دارد.
بخش بعدی افزونه بروزرسانی ها و سطح دسترسی ها می باشد که می توانید آنها را فعال و یا غیر فعال کنید. در بخش دیگر کلید های امنیتی موجود است که می توان از آن استفاده کرد اما فقط برای استفاده از آنها باید اطلاعات کافی داشته باشید.
بخش آخر نیز ورود ها را به همراه اطلاعات دقیق و کامل مانند تاریخ ورود، نام کاربری و شماره آی پی می باشد را نشان خواهد داد.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

چاپ صورت حساب در ووکامرس با افزونه WooCommerce PDF Invoices

افزونه ساخت نقشه سایت در وردپرس

بهینه سازی خودکار لینک های وردپرس

ساخت بسته آسان نصبی در وردپرس با افزونه dupliucator

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب خبری وردپرس – قالب پزشکی وردپرس – قالب موزیک وردپرس