خانه / وردپرس / افزونه رایگان وردپرس / افزونه جستجو قدرتمند وب سایت با Swiftype
جستجو

افزونه جستجو قدرتمند وب سایت با Swiftype

سیستم جستجو یکی ازمهمترین ویژگی هایی که هر وبسایتی باید داشته باشد و بتواند در زمینه ی جستجو نیاز کاربران را بر آورده کند. اگر از وردپرس استفاده می کنید می توانید به وسیله ابزار  swiftype  سیستم جستجوی وردپرس خود را به صورت کلی قدرتمند کرده و امکانات آن را برای بهبود وب سایت خود بکار گیرید.

افزونه وردپرس جستجو قدرتمند Swiftype Search

swiftype

دوستان فراهم کردن ابزار جست و جوی مناسب برای کاربران یکی از امتیازاتی است که هر وب مستری به ان اهمیت نمی دهد. بالغ بر این موضوع، هنگامی که کاربر از ابزار ضعیفی برای جستجو در وب سایت شما جست و جو کند و به چیزی که در واقع در وب سایت وجود دارد اما با کارکرد ضعیف جستجوگر پیش فرض کاربر احساس خوبی پیدا نکرده و زمان خود را با جست و جو در وب سایت های دیگر سپری میکند

افزونه وردپرس جست و جو بخش جستجوی پیش فرض وردپرس را تغییر داده و سیستم جست و جو را در وب سایت کاربرانش به دست می گیرد. همان طور که می دانید ابزارهای جستجو در دنیا نقش مهمی دارند و تا جایی که حجم جستجو توانسته کمپانی بزرگی مانند گوگل را سرپا نگه دارد. .
بنابراین از افزونه وردپرس یاد شده استفاده مفیدی میتوان داشت و نتایجی که کاربر را راضی نگه می دارد را می توان ارائه کرد.

همین حالا ببینید:  آموزش ساخت اسلایدر وردپرس با افزونه Cyclone slider

از امکاناتی که در این افزونه وجود دارد این است که گزارشی از کلمات و موضوعاتی که توسط کاربران در وب سایت شما جست و جو شده است توسط افزونه ارائه شده و شما می توانید به تجزیه و تحلیل مناسبی از وب سایت و محتوا دست پیدا کرده و در نهایت در مسیر بهینه سازی وب سایت خود قدم هایی را به سادگی بردارید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب خبری وردپرس – قالب گرافیکی وردپرس – قالب تجاری وردپرس

لینک کوتاه این مطلب: : https://tiktheme.com/?p=1745


کانال تلگرام تیک تم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *