افزونه TinyMCE Color Grid

رنگ بندی در جلب توجه کاربران و انتقال مفاهیم نقش به سزایی دارد.حتما شما و کسانی که با وردپرس کار میکنند انتظار دارند که ویرایش گر وردپرس امکانات زیادی را در اختیار آنان قرار داده باشد. البته این که وردپرس انتظارات را بر آورده می کند شکی در آن نیست اما ویرایش گر در وردپرس جای خود دارد. یکی از بهترین افزونه های وردپرس که هر کاربری بعد از نصب وردپرس شاید اولین افزونه ای که نصب کند افزونه lakefhls برای افزودن امکانات به ویرایش گر وردپرس باشد. اما این افزونه، کار با آن و تنظیمات آن را تشریح کردیم. امروز یکی از امکاناتی اضافی دیگری برای این افزونه معرفی می کنیم که به شما اجازه می دهد تا در ویرایش گر وردپرس خود رنگ بندی بیشتری دم دست داشته باشید.

افزونه رنگ بندی پیشرفته در وردپرس TinyMCE Color Grid

افزونه رنگبندی پیشرفته به ویرایش گر وردپرس که از افزونه TinyMCE Color Grid قدرت گرفته باشد این امکان را می دهد تا جدول رنگ بندی پیشرفته ای را دم دست داشته و در محتوا به آسانی از آن استفاده کنید.
افزونه را نصب و فعال کنید و در بخش ویرایش گر وردپرس، می توانید رنگ بندی جدید را تجربه کنید.

آموزش کار با افزونه رنگ بندی پیشرفته وردپرس TinyMCE Color Grid

رنگ بندی

پس از نصب و فعال سازی، رنگ بندی جدید به ویرایش گر وردپرس افزوده خواهد شد، اما اگر می خواهید چند رنگ از پیش تعیین شده داشته باشید که در ویرایش گر استفاده کنید، می توانید بعد از فعال سازی افزونه، در این مسیر: “تنظیمات > TinyMCE Color Grid” اینگونه عمل کنید.

بیشتر بدانید:  آموزش ویدیویی امنیت وردپرس | حفاظت از وب سایت وردپرسی به صورت حرفه ای

I’d like to define some custom colors : روی این گزینه کلیک کنید تا اعلام کنید که می خواهید چند رنگ سفارشی هم داشته باشید.
سپس رنگ های سفارشی خود را اضافه کنید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

آموزش محاسبه خودکار نرخ پست های ایران در ووکامرس

ساخت نمودار تغییرات قیمت محصولات در فروشگاه ووکامرس

افزونه زوم کردن روی تصویر محصولات ووکامرس

افزونه اطلاع از موجودی محصولات در ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب خبری وردپرس  – قالب بازی وردپرس – قالب شخصی وردپرس