ابزارک ها در محتوا Widgets as Shortcodes

افزونه widgets as shortcodes توسط یکی از وب سایت های بزرگ توسعه دهندگی وردپرس به عنوان افزونه ای با قابلیت غافل گیر کننده در یکی از مقالات در کنار دیگر افزونه ها معرفی شده است.
اگر به بخش نمایش و بعد از آن ابزارک ها سر بزنید، می بینید که بعضی از ابزارک هایی که در این محیط دیده می شوند، مربوط به خود وردپرس هستند و ربطی به قالب ندارند، با این حال شاید از آنها استفاده هایی که لازم است نشود.
امروز افزونه نام برده به ما امکان می دهد تا این ابزارک ها را با استفاده از کدهای کوتاه، در محتوا درج کرده و در دسترس کاربر قرار دهیم. این قابلیت جالب است. اگر شما هم می خواهید از این قابلیت ها استفاده کنید، باید از افزونه یاد شده استفاده کنید.

تا به حال شده در محتوا، نه فقط از اسلایدرها، تصاویر و خود متن استفاده کرده باشید.
آیا تا به حال از ابزارک ها در نوشته های خود استفاده کرده اید؟
افزونه widgets shortcodes به ما این امکان را می دهد تا ابزارک ها را با استفاده از کدهای کوتاه درون محتوا به کار بگیریم و از آنها استفاده کنیم. مثلا تقویم را در دسترس کاربران قرار دهیم و کارهای دیگری که بررسی خواهیم کرد.

آموزش کار با افزونه وردپرس Widgets as Shortcodes

پس از نصب و فعال سازی افزونه به بخش نوشته ها بروید و یک نوشته ی جدید آزمایشی بنویسید.

بیشتر بدانید:  غیر فعال سازی برخی مطالب در وردپرس

ابزارک در محتوا

مطابق تصویر می توانید روی گزینه افزونه کلیک کنید و ابزارهایی که می خواهید در محتوا باشند را درج کنید، به این ترتیب کد کوتاه آن درج شده و در بخش زنده نوشته، خود ابزارک نمایش داده خواهد شد.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

تخفیف به ازای اشتراک گذاری در ووکامرس

شخصی سازی قالب ایمیل در وردپرس

افزونه جلوگیری از ورود اسپم ها به وردپرس

تغییر آدرس ورود به پیشخوان وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده : قالب تک صفحه ای وردپرس – قالب موزیک وردپرس – قالب چند منظوره وردپرس