افزایش امنیتی وردپرس با Wordfence Security

امنیت در تمام سیستم های مدیریت محتوا یک بحث غیر قابل چشم پوشی هست و جز مهم ترین موارد در انتخاب یک سیستم مدیریت محتوای مناسب برای طراحی و راه اندازی سایت هست. در وردپرس به صورت پیش فرض حفره های امنیتی کوچک وجود دارد که بایستی با نصب افزونه مناسب این کار را انجام دهید. با نصب افزونه افزایش امنیت وردپرس wordfence security بر روی وردپرس چند کاربره یا multiuser میتوانید امنیت تمامی سایت های زیر مجموعه را تامین کنید.

پس از نصب و فعالسازی این افزونه می توانید وارد بخش تنظیمات آن شوید:

افزونه امنیتی

افزایش امنیت فرم ورود سایت شما

این افزونه افزایش امنیت وردپرس به راحتی کاربران خود را مجبور می کند تا رمز عبور قوی تری برای اکانت خودشان انتخاب کنند تا امنیت حساب های کاربری سایتتان افزایش پیدا کند. میتوانید با استفاده از این افزونه میزان قوی بودن رمز عبور حساب ها را چک کنید. و در کنار این موضوع با روش ها و ابزار مختلف افزونه می توانید brute force attack ها را مسدود کنید تا ضریب امنیتی وردپرس شما افزایش یابد.

فایروال وردپرس

فایروال این افزونه با شناسایی ترافیک های مخرب از هک شدن سایت وردپرسی شما جلوگیری خواهد کرد. خوراک دفاعی این افزونه به صورت خودکار قوانین فایروال سایت شما را تغییر میدهند و یک جورهایی میتوان گفت اینکار شبیه آپدیت شدن آنتی ویروس سیستم شما به صورت خودکار هست.

بیشتر بدانید:  آموزش بهینه سازی تصاویر برای ذخیره در وردپرس

امکان مانیتورینگ سایت شما

با wordfence می توانید سایت خود را برای مشاهده ترافیک و امنیت DNS ها بصورت real-time مانیتور کنید و بررسی های لازم را برای اعمال تغییرات در DNS ها و فضای موجود روی دیسک هاست خود انجام دهید.

 اسکنر قوی و یک آنتی ویروس برای وردپرس

توسط ابزار scanner این افزونه می توانید وردپرس خود را اسکن کرده و ویروس ها و تروجان های سایتتان را پیدا کنید. تا بحال ۴۴۰۰۰ نوع بدافزار توسط این افزونه کشف و حذف شده و همچنین تعداد زیادی حفره امنیتی نظیر C99, R57, RootShell, Crystal Shell, Matamu, Cybershell, W4cking, Sniper, Predator, Jackal, Phantasma, GFS, Dive, Dx را با wordfence اسکن و حذف کرده اند. با این افزونه می توانید تروجان ها ، بد افزار و ویروس های سایتتان را پیدا کرده و اقدام به حذف آنها کنید.

این افزونه تا به حال بیشترین دانلود را در بین افزونه های رایگان افزایش امنیت وردپرس داشته است. با این افزونه میتوانید امنیت سایت وردپرسی خود را تا ۹۹ درصد تضمین کنید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

دلایل انتخاب ووکامرس برای فروشگاه اینترنتی

چاپ صورت حساب در ووکامرس با افزونه WooCommerce PDF Invoices

افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

ابزارک حساب کاربری ووکامرس WooCommerce My Account Widget

منبع: تیک‌ تم – ارائه دهنده: قالب چند منظوره وردپرس – قالب فروشگاهی EDD وردپرس – قالب تک صفحه ای وردپرس