افزونه هماهنگ کننده Mailerlite

Mailerlite یکی از سیستم های معروف برای ارسال ایمیل است که اخیرا بسیاری نیز از آن استفاده می کنند که به نوبه ی خود سیستم قدرتمندی است که به شما امکان ثبت نام رایگان در وب سایت خود را می دهد و پس از آن امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد.بسیاری از صاحبان وب سایت ها می دانند که برای اطلاع رسانی به کاربران خود باید راه هایی را در نظر بگیرند.

یکی از این راه هایی که بسیار رایج و حائز اهمیت نیز می باشد، ایمیل مارکتینگ یا ارسال خبرنامه به کاربران می باشد. سیستم های متعددی همچون mailchimp برای این منظور استفاده می شوند که به راحتی می تواند از آن ها برای ارسال خبرنامه ها استفاده کرد.

با کمک این افزونه می توانید قالب های مشخصی را بسازید و در زمان هایی که لازم است ایمیل مارکتینگ خود را انجام دهید و برای کاربران خود ارسال کنید. حال فرض کنید بخواهیم این سیستم را به طریقی به وبسایت وردپرسی خود متصل کنیم تا امکاناتی را بین وردپرس و میلرلایت به وجود آوریم تا برای صاحبان وب سایت های وردپرسی فعالیت ها را راحت تر کنیم و امکانات بیشتری نیز به وجود آوریم.

هماهنگ ساز وردپرس و Mailerlite

افزونه ی هماهنگ ساز وردپرس با میلرلایت در واقع چندین قابلیت را پوشش می دهد و فعالیت های فوق العاده ای را بین این دو سیستم انجام می دهد.

بیشتر بدانید:  تاثیرات گوگل پلاس بر سئو وب سایت ها

امکانات افزونه Mailerlite :

  • همگام سازی دستی کاربران
  • دارای ابزارک با گروه های مختلف کاربری
  • دارای فرم ایجکسی عضویت در خبرنامه
  • افزودن اتوماتیک اعضای وردپرس به میلرلایت
  • سازگاری با کلیه افزونه های عضویت وردپرس
  • بروز رسانی و ثبت اتوماتیک اطلاعات کاربران در میلرلایت
  • افزودن خودکار خریداران محصولات ووکامرسی به سیستم میلرلایت
  • مدیریت محصولات ووکامرس و ارتباط محصولات فروشگاه اینترنتی با میلرلایت

با نصب افزونه به راحتی می توانید یک فرم طبق سلیقه خود ایجاد کرده و در وب سایت خود انتشار بدید تا کاربران با استفاده از این فرم در خبرنامه وبسایت شما عضو شوند. و با فعال کردن بخش جدید در مدیریت وردپرس به نام MailerLite ایجاد میشود که با زدن بر روی این گزینه به بخش مدیریت افزونه خواهید رفت.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

فشرده سازی عکس ها در وردپرس

آموزش جستجوی تمام صفحه در وردپرس

کاهش دادن حجم تصاویر در وردپرس توسط افزونه Optimus

افزونه‌ای برای چک کردن دامین در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: ارتباط با مشتری – ایمیل مارکتینگ  بازاریابی محتوا