خانه / وردپرس / افزونه رایگان وردپرس / نمایش پربازدیدترین نوشته ها در وب سایت وردپرس
پربازدیدترین نوشته ها

نمایش پربازدیدترین نوشته ها در وب سایت وردپرس

پربازدیدترین نوشته ها از جمله موضوعات مهمی است که هر وب سایتی به آن اهمیت می دهد تا به وسیله ی آن از نظرهای کاربران باخبر شود. هر وب سایتی دارای محتوای اختصاصی خودش است. در این میان این کاربران هستند که تعیین می کنند چه محتوایی واقعا مناسب بوده و چه محتوای ارزش بازدید مخاطب را نداشته است. طبق معمول آمارهای یک نوشته که افزایش پیدا می کند می توانیم آن را بهتر در معرض دید کاربران تازه وارد قرار دهیم. برای اینکار می توان از ابزار های خود قالب وردپرس استفاده کنیم البته شاید بعضی از قالب های حرفه ای چنین امکانی را نداشته باشند و به همین منظور افزونه وردپرس Popular Posts را برای آموزش و دانلود شما در نظر گرفته ایم.

افزونه وردپرس پربازدیدترین نوشته ها WordPress Popular Posts

افزونه وردپرس WordPress Popular Posts برای این طراحی شده تا پربازدیدترین نوشته های وب سایت وردپرس را در قالب یک ابزارک به نمایش درآورد.
می توانید ابزارکی که ساخته اید را به بازه های مختلف پربازدیدترین نوشته ها اختصاص دهید. مانند پربازدیدترین های ۲۴ ساعت گذشته یا هفته و ماه و یا همیشه. البته در زیر نوشته های قرار گرفته در افزونه می توان تعداد بازدید و تعداد دیدگاه ها را نیز نمایش داد. اما خب بهتر است چگونگی استفاده از این افزونه وردپرس را نیز برای شما دوستان محترم توضح دهیم.

همین حالا ببینید:  اضافه کردن استایل سفارشی به پیشخوان وردپرس

پربازدید

طبق تصویر شما می توانید در جاهای مشخص شده، محتوای مورد نظر مانند عنوان ابزارک را درج کنید. کار با این ابزارک بسیار راحت و ساده است و شما در بخش ابزارک ها می توانید بازه های زمانی را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید نوشته هایی را برای این قسمت انتخاب نکنید.
در قسمت تنظیمات نوشته ها می توانید عنوان نوشته، خلاصه ای از نوشته و تصویر بند انگشتی نوشته را انتخاب کنید.
و در قسمت تنظیمات توضیحات اضافی نوشته های نمایش داده شده می توانید تعداد دیدگاه ها، تعداد نمایش، نام نویسنده، دسته بندی و تاریخ نوشته را نیز تعیین کنید.
و در پایان ذخیره را بزنید تا ابزارک مورد نظر خود را ساخته باشید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: افزونه تجاری وردپرس  – افزونه شرکتی وردپرس – افزونه تک صفحه ای وردپرس

لینک کوتاه این مطلب: : https://tiktheme.com/?p=2070


کانال تلگرام تیک تم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *