ووکامرس و وردپرس می توانند به راحتی یک فروشگاه کامل را به رایگان در اختیار ما بگذارند.ووکامرس کاربردها و قابلیت های زیادی در اختیار ما قرار می دهد که یکی از آنها که همیشه ووکامرس ارائه می دهد رتبه بندی مختلفی است که در فروشگاه انجام می دهد. برای مثال پرفروش ترین محصول در یک زمینه مشخص، یا همکارانی که محصول بیشتری فروختند و امثال این نوع دسته بندی ها را انجام می دهد. که امروز با افزونه YITH WooCommerce Best Sellers  می توان از رتبه بندی ها به طرز خوبی استفاده کرد و با امکانات قابل سفارشی سازی که این افزونه در اختیار ما قرار می دهد بهترین فروشنده ها یا محصول ها را در معرض دید قرار داد.

افزونه ووکامرس نمایش بهترین فروشندگان YITH WooCommerce Best Sellers

این افزونه به شما اجازه ی این را می دهد که یک ابزارک بسازید و بهترین فروشندگان را در آن قرار دهید یا اینکه می توانید برای بهترین فروشندگان فروشگاه ووکامرس خود یک صفحه بسازید تا این بخش را هر چه کامل تر پیش ببرید. همچنین این افزونه می تواند فهرستی از محصولات پرفروش را همیشه در دسترس شما قرار دهد و به این روش باز هم سهمی در افزایش فروش فروشگاه ووکامرس شما داشته باشد.

به این ترتیب که کاربرانی که از فروشگاه شما بازدید کرده و دنبال محصولاتی می گردند که محبوبیت داشته باشد بنابراین این ابزارک آن ها را به این قسمت راهنمایی می کند سپس مشتریان جدید به آنچه دیگران انتخاب کرده نظری انداخته و آنان نیز دست به خرید می زنند. خوب است بدانید این افزونه یکی از افزونه های توصیه شده برای استفاده در فروشگاه ووکامرس است و لازم است که هر قالب وردپرس فروشگاهی از آن استفاده کند.

بیشتر بدانید:  افزونه ساخت اپلیکیشن برای فروشگاه ووکامرس

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

افزونه حفاظت از محتوا در وردپرس

چند عمل ساده که امنیت وردپرس شما را بیشتر می کند

۱۴ نکته برای افزایش امنیت پنل مدیریتی وردپرس

شخصی سازی و بالا بردن سطح امنیت در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب وردپرس  – آموزش ویدیویی سی پنل – افزونه تک صفحه ای وردپرس