سلام به تیک تم خوش آمدید. در این مقاله به نمایش برچسب های محبوب مطالب وردپرس می پردازیم.در وردپرس برچسب ها و دسته بندی ها دو روش برای مرتب سازی محتوا و مطالب سایت هستند. دسته بندی ها  بیشتر و به صورت گسترده تر از برچسب ها مورد توجه قرار می گیرند.حالا برای اینکه برچسب ها به میزان دسته بندی ها مورد توجه قرار بگیرند،شما می توانید محبوب ترین و بهترین برچسب های را به کاربران سایت خود نشان دهید. در این مقاله به شما یاد می دهیم که برچسب های محبوب مطالب را در وب سایت وردپرس نشان دهید.

نمایش برچسب های محبوب مطالب وردپرس

همانطور که گفتیم دسته بندی و برچسب ها دو روش مرتب سازی  مقالات و مطالب در وردپرس هستند.دسته بندی ها برای موضوعات و یا بخش های گسترده تر وب سایت استفاده می شود. و برچسب ها به ایده ها و قسمت های خاصی در یک متن اشاره می کنند. و بیشتر مستران تازه کار از آنها کم استفاده می کنند. اما ابزارهای بسیار ساده ای برای ادغام دسته بندی و برچسب ها و همچنین تبدیل آنها به هم وجود دارد.

زمانی که شما به درستی شروع به استفاده از دسته بندی ها و برچسب ها کنید، حتما برچسب های بیشتری نسبت به دسته بندی ها در وب سایت شما وجود دارد. و به دامنه گسترده تر آنها، شما می توانید دسته بندی ها را در منو های ناوبری قرار دهید، اما اکثر برچسب ها کمتر مورد جستجو و استفاده قرار می گیرند.

نمایش برچسب های محبوب مطالب وردپرس
نمایش برچسب های محبوب مطالب وردپرس

نمایش برچسب های محبوب مطالب وردپرس به صورت دستی

ما در این مقاله با روشی آسان و سریع که با کدنویسی همراه است به شما دوستان نمایش برچسب های محبوب مطالب وردپرس را آموزش می دهیم .که شما باید به فایل های قالب وردپرس خود بروید بعد قطعه کد زیر را در فایل functions.php و یا در افزونه خاص سایت خود کپی کنید.

بیشتر بدانید:  بروزرسانی آدرس صفحات در هنگام انتقال سایت وردپرس

امیدواریم مطلب نمایش برچسب های محبوب مطالب وردپرس مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد.و مورد استفاده شما قرار بگیرد.

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات:سامانه پیامککانفیگ امنیتی وردپرسپشتیبانی وردپرسویدیو آموزشی