در یک فروشگاه اینترنتی، محصولات و خدمات بسیاری وجود دارد. این محصولات فقط برای کاربران است و کاربران مهم ترین نقش را در وب سایت های اینترنتی و فروشگاه ها دارند. ممکن است کاربری بخواهد محصولی را از فروشگاه شما خریداری کند، اما توان پرداخت به یکباره هزینه محصول موردنظر را ندارد. برای آنکه کاربران به دلیل نداشتن هزینه کافی از فروشگاه شما خارج نشوند، ووکامرس افزونه ای را ارائه داده که با استفاده از بتوانید قابلیتی را به فروشگاه خود بدهید که کاربر بتواند هزینه ای را به عنوان پیش پرداخت برای خرید محصول موردنظر بدهد و آن محصول را تا مدت زمان معینی رزرو کند. در ادامه و آشنایی با افزونه ووکامرس با ما همراه باشید…

معرفی افزونه واریز پیش پرداخت محصول در ووکامرس

افزونه ای که با استفاده از آن قادر به ایجاد سیستم واریز پیش پرداخت محصول در ووکامرس هستید با عنوان YITH WooCommerce Deposits and Down Payments در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه کاربردی توانسته بیش از ۸۰۰ نصب موفق و فعال را توسط کاربران در مخزن وردپرس به ثبت برساند.

پیش پرداخت

برخی امکانات افزونه YITH WooCommerce Deposits and Down Payments

  • قابلیت ایجاد سیستم واریز پیش‌پرداخت محصول در ووکامرس
  • قابلیت تعیین تاریخ انقضا برای پیش ‌پرداخت
  • قابلیت تعیین حداقل مبلغ برای پیش‌ پرداخت محصولات در ووکامرس
  • و…

آموزش نصب افزونه واریز پیش پرداخت محصول در ووکامرس

ابتدا افزونه YITH WooCommerce Deposits and Down Payments را از انتهای همین مقاله به صورت کاملا رایگان دانلود نمایید و سپس اقدام به نصب و فعال سازی این افزونه در سایت وردپرسی خود کنید. قبل از نصب این افزونه باید افزونه ووکامرس ر روی سیستم شما نصب باشد. پس از نصب، در پیشخوان وردپرس خود و در بخش YITH Plugins بخشی با عنوان Deposits and Down Payments قابل مشاهده است. برای تغییر تنظیمات بر روی این گزینه کلیک کنید.

بخش عمومی

پیش پرداخت

تنطیمات اولیه این افزونه در این بخش می باشد که شما می توانید مطابق با نیاز خود آن ها را تغییر دهید. گزینه های این بخش:

ویژگی‏‌های افزونه را فعال کنید: تمامی قابلیت‌های افزونه را توسط این گزینه می توانید فعال سازی کنید؛ با غیر فعال کردن این گزینه، افزونه غیر فعال می‌شود.

بیشتر بدانید:  نمایش برچسب های محبوب مطالب وردپرس

سپرده را فعال کنید: با فعال کردن این گزینه می‌توانید سپرده مالی را بر روی تمامی محصولات ووکامرس فعال کنید.

سپرده نیروی: با فعال کردن این گزینه می‌توانید انواع دیگر سپرده‌ها را در سایت وردپرسی خود فعال کنید.

بخش سپرده

تنطیمات مربوط به سپرده ها را باید در این بخش مشخص کنید.

مبلغ سپرده: حداقل مبلغ مورد نیاز برای واریز پیش پرداخت محصول در ووکامرس را باید در این بخش وارد کنید تا کاربران به همان اندازه مبلغ پیش پرداخت را وریز کنند.

حمل و نقل و جابجایی: نحوه حمل ‌و نقل را در این بخش مشخص نمایید.

روش حمل و نقل: در صورت انتخاب این گزینه، یک روش حمل ‌و نقل برای اعمال همه سفارشات یا محصولاتی که نیاز به حمل ‌و نقل دارند را انتخاب کنید… در این بخش باید روش ارسال آن را نیز مشخص کنید.

در آخر بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تنظیمات شما اعمال شود.

پیش پرداخت

کافی است که این امکان را در صفحه ارسال محصول فعال کنید تا کاربران در این بخش بتوانند پیش پرداخت محصول را واریز کنند و تا مدت معین هزینه کل را پرداخت نکنند.

نتیجه گیری

در برخی از فروشگه ها از این روش استفاده می کنند و با استفاده از این قابلیت توانستند محبوبیت خود را دو چندان کنند. در این مقاله افزونه ووکامرسی YITH WooCommerce Deposits and Down Payments را آموزش دادیم که با استفاده از آن می توانید سیستم امکان واریز پیش‌پرداخت محصول در ووکامرس را ایجاد کنید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم بتوانید توسط این افزونه محبوبیت خود را در بین کاربران افزایش دهید.

موفیت شما آرزوی ماست…

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 

مطالب مرتبط:

افزونه ارائه کد تخفیف به کاربران پس از اولین خرید در ووکامرس

ایجاد سیستم بازاریابی محصول در ووکامرس

افزونه تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس

افزونه زوم کردن روی تصویر محصولات ووکامرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: سامانه پیامککانفیگ امنیتی وردپرسپشتیبانی وردپرس