ویرایش سریع کد های قالب و افزونه در وردپرس

معمولا وبمستران برای ویرایش سریع کد های قالب و افزونه ها در هنگام تغییر ظاهر سایت و یافتن کدهای موجود در قالب و افزونه با مشکل مواجه هستند. به این دلیل که یافتن فایلی که کد مورد نظر در آن قرار دارد زمان زیادی را از آن ها می‌گیرد،

ما در این آموزش از افزونه‌ای را به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن قادر خواهید بود که به سادگی کد مورد نظر خود را جستجو کرده و به راحتی نسبت به کار ویرایش قالب و افزونه در سایت خود اقدام کنید.

معرفی افزونه ویرایش سریع کد های قالب و افزونه

افزونه‌ی ویرایش سریع کد های قالب و افزونه افزونه‌ی String locator نام دارد. این افزونه به شما کمک می‌کند که کار ویرایش افزونه و قالب های خود را به سادگی انجام دهید.

ویرایش سریع کد های قالب و افزونه

نصب و فعال سازی افزونه String locator

ابتدا افزونه‌ی String locator را مطابق همه افزونه ها نصب و فعال سازی نمایید. سپس منویی در پیشخوان سایت وردپرسی شما و یا در بخش ابزار ها با نام String locator مانند تصویر زیر افزوده خواهد شد. روی این منو کلیک کنید.

بیشتر بدانید:  افزونه ورود اضطراری کاربران بدون نیاز به پسورد در وردپرس

ویرایش سریع کد های قالب و افزونه

پس از کلیک روی این گزینه صفحه مانند تصویر زیر در مقابل شما باز خواهد شد.

ویرایش سریع کد های قالب و افزونه

سپس در فیلد جستجو نام کدی که به دنبال آن هستید را وارد کنید تا فایل هایی که حاوی آن هستند برای شما باز شوند و به صورت مستقیم اقدام به ویرایش و شخصی سازی آن ها نمایید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش ویرایش سریع کد های قالب و افزونه در وردپرس داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

افزونه ارسال ایمیل یادآور برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس

افزونه تخفیف خودکار به مشتریان در ووکامرس

افزونه اضافه کردن تب به محصولات ووکامرس

افزونه ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب املاک وردپرسقالب خبری وردپرس افزونه فروشگاهی وردپرس