برای جلب اعتماد مشتریان، شما باید در وب سایت خود از ابزار های گوناگون برای ارائه خدمات و محصولات استفاده کنید. نمایش آمار تصادفی در وردپرس هم یکی از ابزار های مشتری پسند می باشد و اعتماد آن ها را چند برابر می کند. با استفاده از آمار ها می توان تعداد مشتریان، تعداد نمونه کار ها، و … را به نمایش گذاشت. برای نمایش آمار به شیوه ای زیبا افزونه وردپرسی را در ادامه به شما معرفی خواهم نمود.

معرفی افزونه استفاده از اعداد برای نمایش آمار تصادفی وردپرس

افزونه ای که برای نمایش آمار تصادفی در وردپرس استفاده می شود با عنوان TF Random Numbers در مخزن آن به ثبت رسیده است. این افزونه بیش از ۶,۰۰۰ نصب موفق و فعال داشته و توانسته امتیاز ۴/۸ از ۵ را کسب کند. این ارقام نشان دهنده کاربردی بودن و محبوبیت افزونه در بین کاربران می باشد.

آمار

نصب و فعال سازی افزونه استفاده از اعداد برای نمایش آمار تصادفی وردپرس

شما می توانید افزونه TF Random Numbers را از انتهای مطلب به صورت رایگان دانلود کنید. برای نصب افزونه فوق به مسیر افزونه ها –> افزودن –> بارگذاری افزونه –> انتخاب محل افزونه در در پایان نصب و فعال کردن آن مراجعه کنید. سپس در پنل راست پیشخوان وردپرس گزینه ای با نام Random Numbers ظاهر می شود. با کلیک بر روی این گزینه می توانید به مدیریت افزونه برای نمایش آمار تصادفی در وردپرس بپردازید.

تنظیمات افزونه

گزینه های All Numbers ,Add Numbers ,Addons در تنظیمات افزونه وجود دارند.

گزینه Add Numbers

برای استفاده از قابلیت گفته شده می توانید از منوی افزونه روی گزینه Add Numbers کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه صفحه زیر نمایان می شود که به تکمیل بخش ها می پردازیم. در قسمت عنوان می توانید نام مناسب را برای آمار خود قرار دهید و سپس با اضافه کردن شمارشگر، می توانید چندین عدد و آیکون را نمایش دهید و به صورت یکپارچه در محل موردنظر قرار دهید.

آمار

بخش Random Numbers

با کلیک بر روی این بخش صفحه زیر باز می شود. قسمت های مختلف آن را تکمیل می کنیم. در بخش Icon می توانید آیکون دلخواه خود را انتخاب کنید. در بخش Number مقدار عدد مربوطه را وارد کنید و در بخش Title عنوان مربوط به آیکون و مقدار را مشخص کنید. برای اضافه کردن یک عدد با یک آیکون دیگر می توانید بر روی دکمه Add Another Random Number کلیک کنید.

بیشتر بدانید:  ارسال ایمیل به نویسنده هنگام انتشار پست ها

آمار

بخش Options

در این بخش می توانید تغییرات ظاهری گسترده ای برای شمارشگر خود ایجاد کنید. همچنین می توانید برای شمارشگر خود پس زمینه به خصوصی انتخاب کنید (رنگ یا تصویر). و نیز می توانید رنگ و اندازه آیکون، عنوان، اعداد را انتخاب کنید و کادری برای شمارشگر یا فاصله از طرفین قرار دهید. پس از تغییرات برای ذخیره آن ها بر روی دکمه Save/Update کلیک کنید.

آمار

اکنون شمارشگری را ساخته اید و می توانید آن را در هر قسمتی از وب سایت خود قرار دهید و امکان نمایش آمار تصادفی در وردپرس را فراهم آوردید. اگر می خواهید از این قابلیت در قالب پست استفاده کنید در هر قسمت از مطالب خود که تمایل دارید از آن استفاده کنید در ویرایشگر پست خود از گزینه tf_numbers  که به صورت آیکون می باشد استفاده کنید. با انتخاب این گزینه مطابق تصویر زیر باید شمارشگر خود را ایجاد کردید انتخاب کنید. سپس با زدن گزینه Insert Shortcode شورت کدی به شما داده می شود که با قرار آن در مکان دلخواه می توانید از آن بهرمند شوید.

آمار

نمونه ای از کار کرد این افزونه

آمار

جمع بندی

با کمک افزونه TF Random Numbers که به طور کامل آن را آموزش دادیم، می توانید برخی آمار و اطلاعات را در وب سایت خود به نمایش بگذارید. منظور از آمار، نمایش تعداد دنبال کنندگان شما در شبکه‌های مجازی، تعداد خریداران محصولات شما و… است. با این کار، کاربران بسیاری به سایت شما جذب می شوند و اعتمادشان دوچندان می شود.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش بهره کافی را برده باشید. موفق و پیروز باشید…

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 

مطالب مرتبط:

حذف فایل های قدیمی و بی استفاده از وردپرس

ایجاد نوار پیشرفت مطالعه در وردپرس

افزونه نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده

ورود از طریق حساب کاربری گوگل در وردپرس با افزونه Google Apps Login

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات:سامانه پیامککانفیگ امنیتی وردپرسخدمات پشتیبانی وردپرس