افزونه انتقال خودکار کاربران بر اساس IP کشورها

سلام دوستان به تیک تم خوش آمدید. در این مطلب با معرفی افزونه انتقال خودکار کاربران در وردپرس در خدمت شما هستیم.

با استفاده از افزونه انتقال خودکار کاربران در وردپرس می‌توانید در سایت های وردپرسی IP کشورهای مختلف را به صفحه ای با زبان کشور خودشان منتقل نمایید. این امکان در سایت‌هایی که از کشورهای مختلف بازدید کننده دارند و چند زبانه هستند وجود دارد.

معرفی افزونه انتقال خودکار کاربران

افزونه انتقال خودکار کاربران افزونه Country IP Specific Redirections نام دارد. این افزونه یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس است که با استفاده از آن می‌توانید کاربران سایت خود را به صفحات متناسب با IP آن کشور یا در واقع زبان آن کشور منتقل کنید.

افزونه انتقال خودکار کاربران

 

فعال‌سازی افزونه

ابتدا افزونه Country IP Specific Redirections را نصب و فعال‌سازی کنید تا زیر منویی به همین نام در پیشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد. سپس در صفحه مربوط به تنظیمات این افزونه برای هر گزینه مطابق توضیحات زیر عمل نمایید:

  • Country: این قسمت مربوط به تعیین کردن کشور بازدید کننده است. افزونه از این قسمت کشور بازدیدکننده را از روی IP آن تشخیص می‌دهد.
  • For this catefory: بعضی مواقع لازم است که به جای انتقال کاربران به صفحه ای دیگر در تمامی صفحات و موضوعات، فقط موضوعات خاصی را به صفحه دیگر منتقل نمایید. در این صورت فقط باید موضوع مورد نظر را انتخاب کنید که اگر کاربران کشور انتخاب شده از مطالب موضوع مورد نظر بازدید بازدید کردند‚ به صفحه تعیین شده منتقل شوند.
  • Or for this post/page: اگر قصد دارید در صورت بازدید کاربران آن کشور از مطلب یا صفحه‌ی خاص به صفحه دیگر منتقل شوند، لازم است در این قسمت آن مطلب یا برگه را انتخاب نمایید.
  • Target URL: در این قسمت باید آدرس صفحه‌ای که می‌خواهید کاربران کشور انتخاب شده به آن منتقل شوند را قرار دهید. با وارد کردن آدرس صفحه مورد نظر پس از بازدید کاربران به این صفحه منتقل خواهند شد.
بیشتر بدانید:  آموزش قرار دادن دکمه ی G+1 در وردپرس

افزونه انتقال خودکار کاربران

 

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب افزونه انتقال خودکار کاربران در وردپرس را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با افزونه انتقال خودکار کاربران در وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

افزونه نمایش مطالب مشاهده شده توسط بازدیدکننده

ساخت فرم حرفه ای در وردپرس با افزونه Ninja Forms

روش هایی جهت غیر فعال سازی افزونه های وردپرس

بررسی میزان شدت رقابت در کلمات کلیدی در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب فیلم وردپرسقالب تک صفحه ای وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس