حذف لینک های موجود در بخش دیدگاه کاربران

سلام دوستان به تیک‌تم خوش آمدید. در این مطلب با بیان روش‌هایی برای حذف لینک های موجود در بخش دیدگاه کاربران در خدمت شما هستیم.

گاهی بازدیدکنندگان سایت شما ممکن است که لینکی را در بخش دیدگاه‌های وب‌سایت شما قرار دهند. که ممکن است این لینک‌ها اسپم باشند و مشکلی را در سایت ایجاد کنند که بهتر است شما این لینک‌ها را از بین ببرید. در این مطلب دو روش برای از بین بردن این لینک‌ها در وردپرس را به شما آموزش خواهیم داد. روش اول با کد نویسی و روش دوم با استفاده از افزونه می‌باشند.

حذف لینک های موجود در بخش دیدگاه کاربران

آموزش حذف لینک های موجود در بخش دیدگاه کاربران

روش اول

برای حذف لینک های موجود در بخش دیدگاه کاربران باید در قدم اول کد زیر را در قسمتی از فایل function.php قرار دهید.

سپس را ذخیره و در هاست خود آپلود کنید.

پس از این کار می‌توانید با ایجاد یک دیدگاه و قرار دادن یک لینک در آن این کد را امتحان کنید. خواهید دید که لینکی که در قسمت نظرات قرار دادید از بین رفته است.

روش دوم

حذف لینک های موجود در بخش دیدگاه کاربران

اگر می‌خواهید که حذف لینک های موجود در قسمت دیدگاه ها را بصورت کنترل شده تر انجام دهید از افزونه Comment Link Remove برای این منظور استفاده کنید. با این کار همچنین می‌توانید لینکی که برای نام کاربری خود قرار داده‌اند را نیز حذف کنید.

با استفاده از این افزونه می‌توانید دیدگاه‌های اسپم را حذف کنید و لینک‌های موجود در دیدگاه‌ها را از بین ببرید. همچنین می‌توانید قابلیت درج دیدگاه توسط کاربران را به کلی غیر فعال کنید. با استفاده از این افزونه شما می‌توانید با یک کلیک همه دیدگاه‌ها را از بین ببرید یا اینکه نظرات درج شده را پنهان کنید. علاوه بر این‌ها این افزونه مزایای دیگری را هم شامل می‌شود.

بیشتر بدانید:  نمایش سخنان بزرگان در وردپرس

فعال‌سازی افزونه:

پس از نصب افزونه در قسمت تنظیمات گزینه افزونه با نام QC CLR Settings را انتخاب کنید. در این صفحه گزینه‌های زیر را مشاهده خواهید کرد:

 • Remove WEBSITE Field from Comment Form : فعال کردن این گزینه حذف زمینه افزودن وبسایت کاربر توسط وی در بخش دیدگاه خواهد شد.
 • Remove hyper-link from comment AUTHOR : با فعال کردن این گزینه متن قابل لینک از دیدگاه کاربر حذف خواهد شد.
 • Disable turning URLs into hyper-links in comments : با استفاده از این گزینه می‌توانید از تبدیل شدن لینک‌هایی که وجود دارند رابه متن عادی تبدیل کنید.
 • Remove HTML Link Tags in comments : در صورتی که کاربری در بخش دیدگاه‌های سایت شما قصد داشته باشد که برای لینک دهی از برچسب لینکHTML استفاده کند با فعال کردن این گزینه می‌توانید جلوی این کار را بگیرید.
 • Disable Comments Globally : این گزینه برای حذف تمامی دیدگاه‌هایی ست که در وبسایت شما وجود دارد.
 • Hide Existing Comments : این گزینه نیز برای پنهان کردن دیدگاه‌های منتشر شده در سایت شما می‌باشد.
 • Open Comment Links in New Tab : در صورتی که در گزینه‌های بالا لینک‌های موجود در دیدگاه‌ها را از بین نبرده باشید، با استفاده از این گزینه می‌توانید که لینک در پنجره جدید باز شود.
 • Delete comments easily : در این قسمت می‌توانید دیدگاه‌ها را در سه دسته‌بندی به طور کامل حذف کنید.
 • Delete All Comments : این گزینه برای حذف همه‌ی دیدگاه‌های موجود در سایت است.
 • Delete Pending Comments : با استفاده از این گزینه می‌توانید تمامی دیدگاه‌های تایید نشده در سایت را حذف کنید.
 • Delete Spam Comments : این گزینه تمامی نظرات اسپم موجود در بخش نظرات را از بین می‌برد.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب حذف لینک های موجود در بخش دیدگاه کاربران در وردپرس را به خوبی توضیح داده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با احذف لینک های موجود در بخش دیدگاه کاربران در وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

تغییر مسیر پوشه های اصلی در وردپرس

چگونه سرعت صفحات سایت وردپرسی خود را افزایش دهیم؟

افزونه ایجاد منو عمودی در وردپرس

افزونه ورود اضطراری کاربران بدون نیاز به پسورد در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب خبری وردپرسقالب موزیک وردپرس قالب تک صفحه‌ای وردپرس