خانه / خرید پکیج ریپورتاژ آگهی در وب سایت های معتبر با بک لینک های دائمی
راه اندازی سایت فروشگاهی دیجی کالا و بامیلو
"

تاریخ بروزرسانی: ۲۲ تیر ۱۳۹۷ تعداد بازدید : 0 بازدید دیدگاه‌ها برای خرید پکیج ریپورتاژ آگهی در وب سایت های معتبر با بک لینک های دائمی بسته هستند

خرید پکیج ریپورتاژ آگهی در وب سایت های معتبر با بک لینک های دائمی

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

افزونه آزمون ساز Wp Pro Quiz

بک لینک چیست و چه کاربردی دارد؟

بک‌لینک یک لینک خروجی از یک صفحه به صفحه دیگر است. زمانیکه لینک سایت شما در یک سایت دیگر قرار می گیرد اصطلاحا آن سایت به سایت شما بک لینک داده است. بک لینک ها، پشتوانه و اعتبار یک سایت در نتایج حاصل از موتورهای جستجوگر هستند.

مهمترین فاکتور رتبه بندی گوگل تعداد و کیفیت بک لینک های سایت ها می باشد. سایت هایی که بک لینک با کیفیت زیاد دارند و همچنین محتوای جدید و منظم قرار می دهند همواره دارای رتبه بالایی هستند.

آیا هر بک لینکی مفید است؟

قطعا هر نوع بک لینکی مفید نیست و بک لینکهای بی کیفیت حتی میتوانند باعث افت رتبه سایت شما شوند. در الگوریتم گوگل یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی سایت اهمیت و قدرت سایت هاییست که به شما بک لینک میدهند. بک لینک حتما باید از سایتهای با کیفیت با پیج رنک و اتوریتی بالا بوده و حتما بصورت طبیعی دیده شود.

همچنین بک لینک نباید پس از مدتی از سایت مرجع حذف گردد.

آیا خرید بک لینکهای ماهانه خوب است؟

یکی از سرویسهای سئو که در اینترنت ارائه می شود خرید بک لینک است. اما در خرید بک لینک بایستی به این موضوع توجه داشته باشید که بک لینکهای ماهانه نه تنها باعث افزایش رنک سایت نمی شوند بلکه می توانند بطور کلی باعث نابودی سئوی سایت شده و سایت شما را شامل جریمه گوگل نمایند! به این دلیل که با گرفتن مثلا ۸۰ بک لینک ماهانه گوگل بک لینک شما را در این ۸۰ سایت ثبت خواهد کرد ولی پس از یک ماه در صورت شارژ نشدن بک لینکها تمامی آنها حذف شده و گوگل متوجه خواهد شد که بک لینکها خریداری شده بود و یا کیفیت سایت دچار مشکل شده است که همه سایتها بک لینکهایشان را حذف کرده اند، این موضوع میتواند تا پنالتی شدن و حذف سایت شما از تمام نتایج گوگل پیش رود.

تمامی بک لینکهایی که توسط ما ارائه میشود دائمی بوده و هرگز حذف نخواهند شد.

راز موفقیت وب سایت ها چیست؟!! چگونه آنها در ابتدای نتایج جستجو قرار دارند؟!!

سایت نیازمارکت (www.nyazmarket.com) که در کلمات کلیدی مهمی همچون ساعت زنانه ، ساعت led، خرید ساعت کاسیو در صفحه اول می باشد و روزانه کاربر هدفمند زیادی را از گوگل کسب میکند.

و یا سایت اتاق (www.otag.ir) در عبارتهایی مانند خرید مبل ، قیمت مبل یا مبل راحتی در صفحه اول می باشد.

سایت اتاق فقط از طریق سه عبارت مرتبط با مبل روزانه بیش از ۱۵۰۰ بازدید دارد که آمار گوگل آنالیتیک آن را در زیر مشاهده میکنید. همچنین در کلمات کلیدی متنوع دیگری همچون سرویس خواب، شلف، کابینت آشپزخانه و … نیز در صفحه اول گوگل می باشد که روزانه دهها هزار ورودی هدفمند را دریافت میکند.

پکیج های خرید بک لینک های دائمی بصورت ریپورتاژ آگهی

divider

پکیج های خرید بک لینک های دائمی بصورت ریپورتاژ آگهی

رضایت مشتری پس از خرید
بک لینک های با کیفیت و دائمی
سرعت انجام سفارش پس از خرید
بهبود اساسی وب سایت ها

جمع

جمع امتیاز ها

امتیاز کاربران: 4.78 ( 2 رای)
کانال تلگرام تیک تم