تبدیل ریال به تومان در افزونه EDD

سلام دوستان به تیک تم خوش آمدید. در این مطلب با آموزش تبدیل ریال به تومان در افزونه EDD در خدمت شما هستیم.

جهت تبدیل ریال به تومان در افزونه EDD دو روش وجود دارد. یک روش برای تبدیل ریال به تومان با استفاده از کد را به شما آموزش می‌دهیم. در روش دوم نیز برای انجام این کار از یک افزونه کاربردی استفاده خواهیم کرد.

نکته:دقت کنید که قبل از اعمال هر گونه تغییری در سایت‚ یک نسخه بک‌آپ از فایلی که قصد تغییر آن را دارید تهیه نمایید.

آموزش ویدیویی طراحی فروشگاه فایل وردپرس را مشاهده کنید

تبدیل ریال به تومان در افزونه EDD با استفاده از کد

در این قسمت شما می‌توانید با قرار دادن کد زیر در فایل Function.php قالب خود‚ در افزونه Easy Digital Downloads ریال را به تومان تبدیل کنید. تبدیل ریال به تومان در افزونه EDD این مزیت را دارد که شما بدون نیاز به نصب هیچ افزونه‌ای این کار را انجام دهید.

نکته: اگر برای تبدیل ریال به تومان در افزونه EDD از کد استفاده کنید‚ مشاهده خواهید کرد که اعداد بدون ویرگول جداکننده هزار در قیمت‌ها نمایش داده خواهند شد.

برای انجام این کار‚ کد زیر را در فایل Function.php قرار دهید:

پس از قرار دادن این کد در فایل Function.php‚ تغییرات را ذخیره کنید و سایت خود را مجددا بارگذاری نمایید تا تغییرات اعمال شوند.

آموزش ویدیویی ساخت فروشگاه ساز EDD را مشاهده کنید

تبدیل ریال به تومان در افزونه EDD با استفاده از افزونه

تبدیل ریال به تومان در افزونه EDD

 

اگر قصد دارید که برای تبدیل ریال به تومان در افزونه Easy Digital Downloads از افزونه مخصوص این کار استفاده کنید‚ کافی ست از افزونه EDD Rial to Toman استفاده نمایید.

بیشتر بدانید:  جستجوی آجاکس محصولات در ووکامرس

برای انجام این کار ابتدا افزونه را نصب و فعال‌سازی کنید. می‌توانید برای دانلود افزونه از لینک زیر استفاده کنید. پس از فعال‌سازی این افزونه بدون انجام هیچ گونه تنظیماتی مشاهده خواهید کرد که واحد ریال در سایت شما به تومان تبدیل می‌شود. البته با استفاده از این افزونه جداکننده هزار در قیمت‌های موجود در سایت شما وجود خواهد داشت.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

توضیحات

علاوه بر دو روش بالا روش‌های دیگری نیز برای تبدیل ریال به تومان در افزونه Easy Digital Downloads وجود دارد. مثلا با استفاده از فیلتر edd_currencies یا با نصب افزونه EDD Currency by Sorsawo Digital نیز می‌توانستید واحد ارزی دلخواه خود را به افزونه اضافه نمایید. اما علت استفاده از دو روش بالا این است که افزونه EDD برای واحدهای ارزی مختلف، دو رقم اعشار پس از قیمت نشان می‌دهد که این ویژگی این افزونه برای ریال و تومان کاربردی ندارد و ظاهر سایت را نیز زشت می‌کند. برای از بین بردن این مشکل در این افزونه به طور پیش‌فرض برای چند واحد ارزی مانند RIAL یک شرط تعریف شده که اگر واحد ارزی سایت روی یکی از این واحد های ارزی قرار داشت، اعشار پس از قیمت برای آن نمایش داده نشود.

استفاده از دو روش بالا بسیار ساده‌تر و همچنین کاربردی‌تر از این است که واحد ارزی جدیدی به افزونه EDD اضافه کنیم و سپس برای عدم نمایش اعشار‚ به صورت دستی یا با دست کاری کردن کدهای افزونه اقدام کنیم.

آموزش ویدیویی ساخت فروشگاه ساز EED را مشاهده کنید

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب تبدیل ریال به تومان در افزونه EDD را به خوبی آموزش داده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با آموزش تبدیل ریال به تومان در افزونه EDD دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

چگونه سرعت صفحات سایت وردپرسی خود را افزایش دهیم؟

پیشنهاد قیمت برای محصولات در ووکامرس

افزونه اتصال وردپرس به کانال تلگرام

چگونه سیستم فروش بلیط را در وردپرس راه اندازی کنیم؟

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب تجاری وردپرس قالب شرکتی وردپرس قالب موزیک وردپرس