همانطور که در مطلب معرفی و دانلود افزونه WooCommerce و فارسی ساز خدمت شما کاربران عزیز تیک تم توضیح داده شد‚ افزونه ووکامرس افزونه‌ای رایگان در وردپرس است که برای ساخت فروشگاه اینترنتی توسعه داده شده و این افزونه کاربردی قابلیت‌های موجود در یک فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای مانند پردازش سفارش‚ مدیریت محصولات اولیه و … را در اختیار شما قرار خواهد داد. اما اکثر دارندگان فروشگاه اینترنتی ووکامرس با مشکل راست چین و چپ چین کردن مطالب در ووکامرس مواجه هستند.

راست چین و چپ چین کردن مطالب در ووکامرس

در این مطلب از آموزش ووکامرس برای حل کردن مشکل راست چین و چپ چین کردن مطالب در فروشگاه اینترنتی ووکامرس برای دارندگان فروشگاه اینترنتی افزونه‌‌ای کاربردی به شما معرفی خواهد شد که شما به سادگی و بدون سردرگم شدن بتوانید این کار را در سایت خود انجام بدهید.

معرفی افزونه راست چین و چپ چین کردن مطالب در ووکامرس

افزونه راست چین و چپ چین کردن مطالب در ووکامرس با نام افزونه WooCommerce RTL در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه باعث می شود که عمل راست چین و چپ چین کردن که در زبان فارسی بسیار پر کاربرد است را در فرشگاه اینترنتی ووکامرس خود را به راحتی به انجام برسانید.

راست چین و چپ چین کردن مطالب در ووکامرس

افزونه WooCommerce RTL

ابتدا برای نصب افزونه WooCommerce RTL می‌توانید آن را از انتهای صفحه دانلود کرده و نصب و فعال سازی کنید. مهم‌ترین نکته‌ای که برای نصب این افزونه وجود دارد این است که این افزونه نیاز به اعمال هیچ گونه تنظیمات خاصی ندارد و بلافاصله پس از نصب به راحتی می توانید مشاهده کنید که RTL تغییر کرده و سمت آن عوض شده است.

بیشتر بدانید:  افزونه و Shortcode غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار در وردپرس

البته لازم به ذکر است که در تمامی صفحات این اتفاق می افتد و نیاز به حتی یک خط تغییر در کدهای CSS وجود ندارد.

بنابراین در صورتی که تصمیم دارید در سایت خود تغییر جهتی ایجاد کنید و برای این کار مجبورید با کد ها آشنایی داشته باشید یا این که از یک قالب خارجی خوشتان آمده و قصد دارید آن را بر روی وردپرس فارسی خود نصب کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم با نصب این افزونه که امروز خدمت شما معرفی کردیم به راحتی در فروشگاه اینترنتی ووکامرس سایت خود حالت ها را در راست چین و چپ چین نمایید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم که از این آموزش لذت برده باشید و این آموزش برای شما کاربردی باشد.

با آرزوی موفقیت و پیروزی شما …

 

مطالب مرتبط:

چگونه فایل‌های PDF را بصورت آنلاین در سایت نمایش دهیم؟

افزونه‌ای برای ارسال هدیه محصولات در ووکامرس

افزونه‌ای برای نمایش آخرین مطالب در وردپرس

افزونه‌ای برای خروجی گرفتن از محصولات ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: آموزش ووکامرس آموزش وردپرس جلوگیری از هک وردپرس