سلام به تیک تم خوش آمدید. در این مقاله به آموزش ایجاد محدودیت جست و جو در عناوین مطالب وردپرس می پردازیم.امکان جستجو در وردپرس به کاربران و بازدیدکنندگان وبسایت کمک می کند تا در زمان کوتاهی مطالب و محتوای دلخواه خود را پیدا کند.این امکان به گونه ای موثر و مفید برای وبسایت ها است. برای دریافت اهمیت قابلیت جستجو در وردپرس می توانید وبسایت خود را یک لحظه بدون این امکان تصور کنید.

محدودیت جست و جو در عناوین مطالب وردپرس

همان طور که می دانید در خود مدیریت محتوای وبسایت ها به صورت پیشفرض قسمتی برای جستجو قرار دارد که کار جستجو برگه ها ، مطالب و تگ ها را انجام می دهد.این جستجوی پیشفرض وردپرس هم مزیت و هم معایت برای یک وبسایت را دارد.بعضی از کاربران دوست ندارند از این قابلیت پیشفرض استفاده کنند و میخواهند جستجو فقط برای عناوین باشد و برای تگ ها ، دسته بندی ها ،مطالب این کار صورت نگیرد.اگر دوست دارید تا همان گونه که در عنوان ذکر کردیم این امکان جستجو در سایت شما صورت بگیرد باید از قطعه کدی که در ادامه قرار خواهیم داد استفاده کنید.

محدودیت جست و جو در عناوین مطالب وردپرس

برای این کار باید وارد فایل های قالب وردپرس شوید یا از طریق هاست و یا از مسیر وردپرس یعنی پیشخوان » نمایش » ویرایشگر حال به دنبال فایل function.php بگردید و آن را به حالت ویرایش در آورید و بعد کد زیر را کپی کنید.

با این کار و قرار دادن کد فوق در فایل گفته شده آن را ذخیره سازی کنید.از این به بعد هنگام جستجو فقط عناوین مطالب نشان داده خواهد شد. تهیه ی نسخه پشتیبان پیش از انجام تغییرات در کدهای وردپرس فراموش نشود.

بیشتر بدانید:  نمایش زمان گذشته از تاریخ انتشار نوشته وردپرس

امیدواریم مطلب محدودیت جست و جو در عناوین مطالب وردپرس مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده:سامانه پیامککانفیگ امنیتی وردپرسخدمات پشتیبانی وردپرسویدیو آموزشی