نباید مسائل امنیتی را در وب سایتمان نادیده بگیریم و راحت از کنار آن عبور کنیم. اگر شنیده اید که وب سایت های وردپرسی هک می شوند درست شنیده اید بله هک می شود، وردپرس سیستم مدیریت محتوای بسیار محبوب و ایمنی است ولی اگر پیکربندی امنیتی انجام نشود و در صورتی که یک کاربر آماتور باشید و مسئل ایمنی را رعایت نکنید و کانفیگ امنیتی روی وب سایت وردپرسی خود انجام ندهید و وب سایت خود را به امان خدا رها کنید… ممکن است هدف بعدی یک هکر باشید. حتی اگر صاحب مغازه و مکانی باشید قطعا به فکر امنیت آن خواهید بود، دیوار ها را بلند می سازید پنجره ها را نرده می کشید درب ضد سرقت می گذارید دوربین مداربسته می بندید، دزدگیر نصب می کنید، قفل های قوی و عالی تهیه می کنید و یا حتی نگهبان استخدام می کنید ولی وقتی به وب سایت می رسید سر در گم می شوید و نمی دانید چکار کنید.

برای رفع نگرانی های مدیران وب سایت های وردپرس به جهت پایین بودن ضریب امنیتی وب سایت هایشان و رفع این دغدغه بسیار مهم و ضروری، خدمات کانفیگ حرفه ای امنیتی وردپرس در تیک تم انجام می شود.

۱۰ مورد از خطرناک‌ترین ضعف‌های امنیتی وب سایت ها

 1. تزریق کدهای مخرب
 2. عدم تائید اعتبارات و مدیریت نشست‌ها
 3. وجود و افشاء داده‌ها و اطلاعات آسیب‌پذیر
 4. دسترسی‌های غیر مجاز اشخاص ثالث
 5. عدم کنترل دسترسی‌های ناقص
 6. عدم وجود تنظیمات امنیتی لازم
 7. اسکریپت‌های ناقض امنیت
 8. عدم بروزرسانی‌های منظم که موجب آسیب‌پذیری می‌شود.
 9. استفاده از عناصری با آسیب‌پذیری‌های شناخته شده
 10. عدم نظارت کافی بر ورود کاربران
امنیت وردپرس

همانطور که می دانید وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای جهان و ایران است و توسط افراد حرفه ای بروزرسانی می شود ولی کانفیگ امنیتی وردپرس اساسی ترین کار برای ایمن کردن وب سایت وردپرس است چرا که اگر اطلاعات شما از بین برود، دزدیده یا دستکاری بشود قابل جبران نیست. هرکاری نسبت به اهمیت و ویژگی هایش از جنبه های مختلفی بررسی می شود تا ضریب ایمنی روی ان پیاده سازی شود. برای مثال امنیتی که برای یک طلا فروشی در نظر میگیرند بسیار بالاتر از امنیتی می باشد که برای یک سوپرمارکت در نظر میگیرند. برای وب سایت همینطور است. وب سایت ها شامل تمامی اطلاعات کاربر، سفارش ها، رمزهای عبور، محتواهایی که ممکن است چندین سال برای آنها زحمت کشیده باشید، ماژول ها و فایل های ارزشمند(فایل های فروشی) همه و همه اطلاعاتی هستند که نباید به دست افراد غیر گذاشته شود. درست است که سیستم مدیریت محتوای وردپرس ایمن است، از هر سیستم مدیریت محتوای دیگر نیز که استفاده کنید از امنیت کافی برخوردار است. منظور ما در کانفیگ امنیتی وردپرس تنها خود سیستم مدیریت محتوا نیست و به جنبه های دیگری نیز بررسی و تنظیمات اساسی و مهم برای انها انجام می شود. در کانفیگ امنیتی وردپرس که در تیک تم توسط کارشناسان مجرب انجام می شود تمامی حفره هایی که ممکن است هکر از آنها نفوذ کند و خرابکاری انجام بدهد یا اطلاعات را سرقت کند بررسی و بسته می شود.

اگر دانش ،اطلاعات و تجربه کافی برای کانفیگ امنیتی وب سایت وردپرسی خود ندارید نگران نباشید. تیک تم همرا شماست

تنظیمات امنیتی

تنظیمات امنیتی

حذف ویروس ها

حذف ویروسها

محافظت

محافظت

ارتقا امنیت

ارتقا امنیت

وردپرس سیستم مدیریت محتوای ایمنی می باشد و هر ماه حداقل یک آپدیت سراسری منتشر می کند. بسیاری از هک ها و نفوذ ها به وب سایت های وردپرسی به علت عدم رعایت مسائل ضروری و مهم و پیکربندی یا تنظیم دقیق و درست عوامل نفوذ به وب سایت اتفاق می افتد. مدیر وب سایت باید عواملی که باعث نفوذ و خرابکاری می شود را شناسایی و بررسی و برای آن تمهیداتی در نظر بگیرد. این عوامل از ساده ترین مسئله که انتخاب رمز عبور ضعیف یا استفاده از نام کاربری admin یا استفاده از هاست های بی کیفیت و ضعیف تا پیکربندی و تنظیمات حرفه ای وردپرس می باشد. معمولا مدیران وب سایت های وردپرسی فقط استفاده کننده و مدیر وب سایت هستند و با این نوع تنظیمات و عوامل آشنایی ندارند و هیچ مرکز معتبر و کارکشته ای وجود ندارد تا به آن مراجعه و پیکربندی یا کانفیگ امنیتی وب سایت خود را به آن ها بسپارند، حال در تیم حرفه ای تیک تم این خدمت ارزشمند را به شما عزیزان ارایه می نماید.

کانفیگ امنیتی وردپرس چیست؟

به مجموعه عملیات و تست هایی که جهت جلوگیری از هک شدن(خرابکاری و نفوذ) به وب سایت وردپرسی انجام می شود تا ضریب نفوذ و سرقت اطلاعات را کاهش دهد می گویند.

چرا مدیران وب سایت های وردپرسی به امنیت وب سایت خود اهمیت نمی دهند؟

معمولا ما همیشه نوش دارو پس از مرگ سهرابم… ابتدا تعلل می کنیم و فکر میکنیم که تازه شروع کار است و کسی وب سایت ما را نمی شناسد یا می گوییم فعلا وقتش نیست یا بعدا خودم یاد می گیرم یا به نصب یک افزونه امنیتی اکتفا می کنند و پس از اینکه وب سایت آنها به مشگل خورد تازه به فکر چاره می افتند. ما می دانیم که وردپرس یکی از بهترین و ایمن ترین سیستم های مدیریت محتوای جهان است ولی ۹۰% حملاتی که به وب سایت های وردپرسی می شود به دلیل عدم رعایت مسائل امنیتی و عدم کانفیگ حرفه ای وردپرس است.

برای مثال یکی از آن موارد انتخاب رمز عبور قوی و تعویض آن هر سه ماه یکبار است. این مورد را معمولا مدیران وب سایت ها رعایت نمی کنند و از رمز های عبور بسیار سست و قابل حدس زدن استفاده می کنند. اگر دوست دارید کانفیگ امنیتی وب سایت خود را به خوبی انجام بدهید و ابتدایی ترین و در دسترس ترین کاری که می توانید انجام بدهید استفاده از رمز عبور قوی می باشد. عوامل متعددی وجود دارد که در بسته کانفیگ امنیتی که تیک تم ارائه می دهد وب سایت شما چک می شود و هر حفره امنیتی که وجود داشته باشد بسته خواهد شد.

کانفیگ امنیتی وردپرس که در تیک تم انجام می شود شامل چه مواردی می باشد؟

 

 

هیچ وقت نمی توان ادعا کرد که میتوان امنیت وب سایت را بصورت ۱۰۰% تضمین کرد. اما میتوان با رعایت کردن اصول امنیتی و بهنیه کردن موارد امنیتی در سایت وردپرسی خود دسترسی هایی که هکر به سایت شما خواهد داشت را مسدود کرد و هک شدن وب سایت وردپرس را به صفر رساند و از امنیت سایت خود لذت ببریم.

درخواست کانفیگ حرفه ای امنیت وردپرس با هزینه ۲۹۹٫۰۰۰ تومان

در صورتی که سایت شما ویروسی نشده و برای پیش گیری تصمیم به کانفیگ امنیتی گرفته اید این سفارش را ثبت کنید. در صورتی که نیاز به مشاوره داشتید با شماره و یا ۰۲۱۳۳۴۳۸۴۸۰ یا ۰۹۱۲۰۳۴۳۵۳۰ تماس بگیرید.

درخواست ویروس کشی و پاکسازی وب سایت وردپرسی + کانفیگ حرفه ای امنیت وردپرس با هزینه ۴۹۹٫۰۰۰ تومان

در صورتی که وب سایت شما ویروسی شده (مثلا ریدایرکت یا منتقل می شود به سایت های دیگر) و نیاز به پاکسازی دارد این سفارش را ثبت کنید. در صورتی که نیاز به مشاوره داشتید با شماره و یا ۰۲۱۳۳۴۳۸۴۸۰ یا ۰۹۱۲۰۳۴۳۵۳۰ تماس بگیرید

سوالات متداول و پرسش و پاسخ ها

آیا با این کانفیگ امنیتی وردپرس هک شدن سایت من تضمین خواهد شد؟

ینکه ما یا هر تیم امنیتی معروفی در دنیا بخواهد به این سوال جواب دهد جوابش خیر خواهد بود چون بعد از کانفیگ امیتی مواردی چون هاست و رعایت اصول امنیتی مدیر سایت هم لازم خواهد بود. پس ما تا ۹۹% سایت شما را تضمین خواهیم کرد و یک چک لیستی برای شما آماده کرده ایم که بعد از اعمال اصول امنیتی توسط ما شما بتوانید در آینده کلیه اصول ایمنتی را رعایت کنید.

آیا بعد از خرید قالب وردپرس از شما و تکمیل کردن سایت باید به شما سفارش امنیتی دهیم؟

هترین حالت از نظر ما قبل از انجام هر کاری هست زیرا احتمال آلوده شدن سایت شما هست اما اگر شما از قبل سایت رو آماده کردید و یا اینکه ترجیح میدهید بعد از انجام طراحی باشد باز مشکلی نخواهد بود زیرا ما از از هر جهتی سایت شما رو آنالیز خوهیم کرد.

آیا حتما باید بعد از خرید قالب وردپرس از شما این بحث امنیت را هم رعایت کنیم؟

خیر ، کلیه محصولات ما از لحاظ بحث امنیتی داری استاندارهای جهانی هستند و از هیچ مشکلی در بحث امنیتی ندارند. این خدمت برای اشخاصی هستند که به امنیت سایت خود اهمیت میدهند و نمیخواهند در آینده برای سایتشون مشکلی پیش بیاد، پس نگرانی در خرید هیچ یک از محصولات دیگر ما نیست. اما اگر این هزینه ناچیز برای شما مشکلی نخواهد داشت پیشنهاد می کنیم این مورد را رعایت کنید و از لحاظ امنیتی با خیال آسوده به کسب و کار خود برسید.

این کانفیگ چطوری نصب میشه؟ به صورت کپی و past هست یا حتما باید سایت بالا اومده باشه که شما آنالیزش کنید؟ من الان که به صورت لوکال دارم سایت رو آماده میکنم میتونم استفاده کنم یا خیر؟

 • کانفیگ نصب شدنی نیست. مجموعه ای از کارها تنظیمات و تست ها می باشد که باید تک به تک روی وب سایت شما انجام شود.
 • خیر باید سایتتون حتما آنلاین باشه.
 • کانفیگ بصورت کپی پیس نیست و عواملی که برای این کانفیگ ارایه می شود تک به تک روی وب سایت شما انجام می شود و  حداقل به دو روز کاری زمان احتیاج دارد.

چقدر زمان می برد که کانفیگ امنیتی روی وب سایت وردپرسی انجام شود؟

حداقل دو روز کاری زمان می برد. در مواردی این کار به سه یا چهار روز کاری نیز زمان اجتیاج دارد که پس از بررسی و ثبت سفارش زمان اتمام کاراز طریق سامانه پشتیبانی تیک تم به اطلاع مشتری می رسد.

افزونه و اموزش های مختلفی برای امنیت وردپرس وجود دارد، چرا کانفیگ امنیتی را به شما بسپاریم؟

هر کاری نیاز به تجربه و آزمون خطا دارد از آنجایی که ما بیش از ۸ سال است که در این زمینه فعالیت می کنیم و انواع روش ها و تست های متعددی را انجام دادیم و افزونه و آموزش هایمختلف را بررسی کرده ایم و از انجایی که برای یک کاربر یا مالک وب سایت زمان و مشکلاتی که برای وب سایت ایشان ایجاد می شود و عملا آموزن خطا میسر نیست چون باعث خرابکاری و از بین رفتن اطلاعات یا ایراد بیشتر در وب سایت می شود لذا ما تضمین می کنیم که پس از کانفیگ امنیتی بدون مشگل وب سایت شما در دسترس خواهد بود و روش ها و تست هایی نیز برای اطمینان از ایمن بودن وب سایت شما انجام می دهیم. هر چند بارها گفته ایم و متخصصان این حوزه همه می دانند که هیچوقت امنیت ۱۰۰% نیست ولی با این حال ما از روش های متعددی که هکر ها برای نفوذ به وب سایت استفاده می کنند جلوگیری می کنیم.

اگر خود شما آموزش ببینید و وب سایت خود را کانفیگ کنید قطعا آن طور که یک تیم مجرب انجام میدهد نمیتوانید انجام بدهید(به قول آن مثال معروف می آید ابرو درست کنید چشمش را هم کور می کنید) متذکر می شویم اگر وب سایت شما خراب شود و یا بعدا مورد حمله یا دستکاری قرار بگیرد هزینه تعمیر و رفع مشگل چندین برابر هزینه ای است که برای کانفیگ امنیتی می پردازید.

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

شما را تا رسیدن به بهترین نتیجه یاری می کنیم
هر سوالی دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید

۰۲۱۳۳۴۳۸۴۸۰

۰۹۱۲۰۳۴۳۵۳۰

(تماس تلفنی – تلگرام – واتسپ)