در این مقاله یکی دیگر از آموزش های ووکامرس را در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهم. افزونه ای به شما معرفی خواهم کرد که امکانی به شما می دهد تا بتوانید عملیات ارسال ایمیل یادآور برای فاکتور های پرداخت نشده در ووکامرسرا انجام دهید. یکی از مهم ترین بخش ها و در واقع مشکلات اساسی در تجارت آنلاین و ووکامرس، مشکل فاکتور های پرداخت نشده و موضوعات مربوط به آن می باشد.

در ادامه چگونگی مدیریت این موضوع را به شما آموزش خواهم داد. با ما همراه باشید.

معرفی افزونه ارسال ایمیل یادآور برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس

با استفاده از افزونه WooCommerce Payment Reminder این امکان به شما داده خواهد شد تا بتوانید برای فاکتور های پرداخت نشده در ووکامرس ایمیل ارسال کنید. وقتی درگاه پرداخت برای مشتری در دسترس نباشد، نداشتن  موجودی حساب مشتری در زمانی مشخص تکمیل خرید، انصراف مشتری از پرداخت سفارشی که ثبت کرده و مسائلی از این قبیل از جمله عواملی می باشند که سفارشات در وضعیت پرداخت نشده باقی بمانند، بهترین روش برای این چنین مشکلات پس از گذشت مدتی مشتری را از وجود فاکتور های پرداخت نشده مطلع کرده و تعیین وضعیت فاکتور های آن ها را یادآوری نماییم.

ارسال ایمیل یادآور

نصب و فعال سازی افزونه ارسال ایمیل یادآور برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس

برای دانلود افزونه WooCommerce Payment Reminder که بیش از ۱٫۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس به ثبت رسانده است به انتهای همین مقاله مراجعه نمایید. این افزونه امکانات متعددی دارد که در آخر به آن ها اشاره خواهم نمود. در این نسخه باتوجه به نیاز مدیر فروشگاه و از طریق گزینه ای که برای هر سفارش بصورت مستقل در نظر گرفته شده ایمیلی یادآور ارسال می شود. و با توجه به حمایت و بازخورد های شما این افزونه به مرور توسعه داده شده و امکانات بیشتری را در خود جای خواهد داد.

بیشتر بدانید:  بررسی خطاهای رایج در وردپرس (بخش دوم)

و نیز از ویژگی های دیگر این افزونه وردپرس می توان به دارا بودن زبان های فارسی و انگلیسی برای ایمیل ارسالی پیوست. و هم پنین تصویر یا فایل به ایمیل یادآور از طریق اَدمین را نام ببرد که بسیار کاربردی و موثر می باشند.

امکانات نسخه ۰٫۸ افزونه:

  • امکان ارسال ایمیل یادآور پرداخت به مشتری مورد نظر
  • برخورداری از زبان‌های فارسی و انگلیسی برای ایمیل ارسالی
  • امکان پیوست تصویر یا فایل به ایمیل یادآور از طریق اَدمین

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم این آموزش ووکامرس مورد توجه ما همراهان تیک تم قرار گرفته باشد.

 

مطالب مرتبط:

آموزش محاسبه خودکار نرخ پست های ایران در ووکامرس

آموزش راست چین و چپ چین کردن مطالب در فروشگاه ساز ووکارمرس

آموزش تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس

معرفی ۵ افزونه فوق‌العاده برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: قالب وردپرس مجله خبری امنیت وردپرستولید محتوا و سئو