سلام به تیک تم خوش آمدید.ارسال ایمیل تایید نظرات در وردپرس می تواند برای کاربران و مشتریان احساس خوبی میدهد و باعث جلب اعتماد و توجه او می شود که از این رو در این مقاله به آموزش ارسال ایمیل تایید نظرات در وردپرس می پردازیم.یکی از قابلیت هایی که به صورت اولیه در هسته ی وردپرس وجود دارد ،قابلیت ارسال نظر و دیدگاه در وردپرس است که کاربران بسیاری در آن اقدام به اشتراک گذاشتن نظرات خود می کنند.یکی از امکانات این قسمت ، قابلیت نمایش نظرات پس از تایید مدیریت است.

ارسال ایمیل تایید نظرات در وردپرس

اگر مدیر وبسایت وردپرسی هستید احتمالا با بخش دیدگاه وردپرس سر و کار داشته اید و نظرات را حذف، ویرایش و یا تایید کرده‌اید. شاید برای خودتان و حتی کاربرانی که در وبسایت شما نظر می‌دهند جالب باشد که زمانی نظری را تایید کردید، به آن کاربر از طریق ایمیل اطلاع دهید.

ارسال ایمیل تایید نظرات در وردپرس با افزونه Comment Approved

افزونه‎ای که میخواهیم معرفیکنیم با نام Comment Approved در مخزن وردپرس وجود دارد و تا به امروز توانسته است تا بیش از ۹۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۵ را ازآن خود کند.

ارسال ایمیل تایید نظرات در وردپرس
ارسال ایمیل تایید نظرات در وردپرس با افزونه Comment Approved

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه منویی در قسمتتنظیمات سایت وردپرسی شما با نام Comment Approved افزوده خواهد شد روی آن کلیک کنید تا مطابق تصویر زیر به صفحه تنظیمات افزونه بروید.

ارسال ایمیل تایید نظرات در وردپرس
ارسال ایمیل تایید نظرات در وردپرس با افزونه Comment Approved

همانطور که در تصویر می‌بینید در باکس message پیغام دلخواه خود را برای ارسال به کاربر سفارشی سازی کنید، در این متن می‌توانید از قطعه کدهای %name% و %permalink% و.. برای نمایش نام کاربر، لینک مطلب و .. استفاده کنید. بعد بر با فعال سازی گزینه enable comment approved message این امکان را فعال کنید.

حال برای تست افزونه‌کافی است تا با مرورگر دیگری وارد وبسایت خود شده و برای یکی از مطالب خود یک نظر ارسال کنید بعدنظر ارسالی را تایید کنید تا ایمیلی به همراه متن سفارشی که وارد کرده‌اید را دریافت کنید.

بیشتر بدانید:  صفحه فرود چیست؟ آموزش طراحی یک صفحه فرود در وردپرس به صورت گام به گام

از انجایی که این افزونه در هربار که نظر کاربری تایید شود برای وی یک ایمیل ارسال خواهد بود، لذا برای اینکه ایمیل های زیادی برای وی ارسال نشود به مسیر تنظیمات> گفت‌وگوها در پیشخوان وردپرس بروید و تیک گزینه ” نویسنده باید یک دیدگاه پذیرفته شده داشته باشد” را غیرفعال کنید تا تنها برای اولین نظری که برای یک مطلب ارسال می‌کند ایمیل ارسال شود.

برخی از قابلیت های افزونه Comment Approved برای وردپرس :

  • قابلیت ارسال ایمیل تاییدیه به کاربران پس از تایید نظرات
  • ارسال از طریق وردپرس
  • عدم استفاده زیاد از منابع
ارسال ایمیل تایید نظرات در وردپرس
ارسال ایمیل تایید نظرات در وردپرس با افزونه Comment Approved

امیدواریم مطلب ارسال ایمیل تایید نظرات در وردپرس با افزونه Comment Approved برای شما مفید و کاربردی باشد

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

کلیدهای میانبر در وردپرس

جستجوی سریع مطالب در وردپرس

افزونه آنتی ویروس وردپرس

قالب ساختمانی وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب مجله خبری وردپرس –  کانفیگ امنیتی وردپرس ریپورتاژ آگهی