امروزه بک لینک در سئو نقش بسیار اساسی دارد و همواره شرکت‌ها روش‌های بسیار ویژه و خاصی را برای ارائه بک لینک در پیش می‌گیرند. یکی از روش‌هایی که ما در بک لینک سازی اجرا می‌کنیم اجرای پلتفرم بک لینک هرمی است. این پلتفرم در واقع یک شیوه بک لینک سازی چند مرحله‌ای است که می‌توان گفت خود در هر مرحله چند پلتفرم دیگر نیز دارد. این روش بسیار روش موثر و کارایی برای افزایش قدرت دامنه و رنکینگ سایت در گوگل می باشد.

توجه: تمامی بک لینک‌های این سرویس دائمی بوده و نیازی به تمدید ماهانه ندارد و یکبار پرداخت برای همیشه می‌باشند.

می‌خواهم این پکیج را سفارش دهم

این پلتفرم سئو و بهینه سازی سایت دارای سه مرحله است:

مرحله اول:

در مرحله اول ۱۸۳ بک لینک بسیار حرفه‌ای برای لینک شما ایجاد می کنیم. این بک لینک‌ها عبارتند از ۱۰۰ پروفایل فروم، ۷۰ بک لینک از دایرکتوری‌های مقالات، ۱۰ بک لینک به عنوان پست وبلاگی و ۳ بک لینک از دامنه های edu (مورد اعتمادترین پسوند دامنه از نظر گوگل)

مرحله دوم:

در مرحله دوم ما به میزان ۱۰۰۰ بک لینک برای سایت‌های مرحله اول بک لینک ایجاد می‌کنیم و در واقع این بک لینک‌ها مسقیما به سایت شما وارد نمی‌شوند. هدف از این کار افزایش قدرت صفحاتی است که به سایت شما لینک داده‌اند. در این مرحله ما ۷۰۰ لینک Dofollow و ۳۰۰ بک لینک از سایت‌های ویکی به صفحات بک لینک مرحله ۱ ارسال می‌کنیم.

مرحله سوم:

در این مرحله قصد داریم پا را فراتر گذاشته و حتی قدرت سایت‌های مرحله ۲ را نیز تقویت کنیم. در این مرحله ما ۳۰۰۰ بک لینک به صورت کامنت بلاگ به سایت‌های مرحله ۲ ارسال می‌کنیم.

 

در مجموع در این روش هرمی ما بیش از ۴۰۰۰ بک لینک ایجاد میکنیم که فقط ۱۸۳ بک لینک بطور مستقیم به سایت شما لینک می‌شود و بقیه برای قدرت دهی به صفحاتی است که به شما لینک داده اند. این پلتفرم هم اکنون یکی از قوی‌ترین روش‌های بک لینک سازی در دنیاست که توسط شرکت ما اجرا می‌شود. با این پلتفرم سایت شما بک لینک‌های بسیار با کیفیتی به دست خواهد آورد و همچنین نتیجه کار باعث بالا رفتن گوگل تراست نسبت به سایت شما خواهد شد.

آیا این بک لینک‌ها دائمی هستند یا نیاز به تمدید ماهانه دارند؟
تمامی بک لینک‌های این سرویس دائمی بوده و شما فقط یکبار پرداخت خواهید داشت. بک لینک‌های این سرویس نیازی به تمدید ماهانه ندارند.
آیا این سرویس برای سایت من از نظر گوگل امن است؟
بله این سرویس ۱۰۰ درصد امن می باشد. تمامی لینک‌ها بصورت دستی در سایت‌ها ایجاد می‌شوند و تمامی این سایت‌ها نیز در واقع بزرگترین، معتبرترین و مورد اعتمادترین سایت‌ها از نظر گوگل هستند. با این شرایط چگونه گوگل می‌تواند سایت شما را جریمه کند؟ در واقع این سرویس کاملا منطبق با اصول و دستورالعمل‌های خود گوگل است.
آیا بک لینک‌ها به صورت فالو follow قرار می‌گیرند و یا به صورت نو فالو nofollow؟
با توجه به اینکه ما تمامی سعی خود را می کنیم تا سرویس‌های بک لینک سازی ما از دید گوگل کاملا طبیعی جلوه نماید لذا در این پکیج تعدادی از لینک‌ها به صورت فالو بوده و برخی نیز به صورت نوفالو می باشند تا کاملا طبیعی به نظر برسد. (. لطفا به این موضوع توجه داشته باشید که بک لینکهای نو فالو نیز در صورتیکه از منبع بسیار با کیفیت باشند مورد توجه گوگل بوده و باعث افزایش DA سایت شما می شوند و در صورتی که تمام بک لینک‌ها به صورت فالو باشند می‌تواند برای گوگل شک برانگیز باشد.
آیا بک لینک‌ها دقیقا با کلمه کلیدی مورد نظر ایجاد می‌شود؟
توجه به این موضوع الزامی است که امروز گوگل بسیار هوشمند بوده و در صورتی که تمامی لینک‌ها از کلمه کلیدی ارسال شود ممکن است شک و شبهه ای در گوگل ایجاد شود. لذا ما برای هر چه طبیعی تر دیده شدن بک لینک‌ها، تعدادی از آن‌ها را با کلمات کلیدی و تعدادی دیگر را به صورت لینک مستقیم به دامنه سایت قرار می دهیم.
این سرویس چگونه به سایت من کمک می کند؟
این سرویس در واقع قدرت authority سایت شما را افزایش می دهد و این موضوع باعث افزایش اعتماد گوگل به سایت شما خواهد شد و نهایتا منجر به افزایش رنکینگ گوگل، بالا آمدن سایت در کلمات کلیدی و افزایش موفقیت سایت شما خواهد گردید.
چه مدت طول میکشد تا نتایج ظاهر شود؟
معمولا برای دیدن نتیجه بایستی لینک‌هایی که ثبت می‌شود به صورت طبیعی توسط گوگل شناسایی شوند و توجه نمایید که این موضوع خارج از اختیار ما می‌باشد و به صورت مستقیم به گوگل مرتبط می‌شود و این کار می‌تواند ۱ تا ۳ ماه بطول بیانجامد. در واقع مسئولیت تیک تم پس از ارائه گزارش کار و لیست صفحاتی که بک لینک شما در آن قرار گرفته است به اتمام رسیده و باقی کار در اختیار گوگل می‌باشد.

می‌خواهم این پکیج را سفارش دهم