سلام به تیک تم خوش آمدید.این بار با آموزش تعیین حداکثر کلمات عنوان نوشته بدون استفاده از افزونه در خدمت شما هستیم.عنوان صفحات یکی از مسائل بسیار مهم برای سئو هستند. عنوان صفحات یک سایت باید بین یک رنج استاندارد از نظر طول و تعداد کلمات هست، مقدار استاندارد عنوان مطالب و صفحات شما باید بین ۴۰ تا ۶۵ کاراکتر باشد.

تعیین حداکثر کلمات عنوان نوشته بدون استفاده از افزونه

کدی که در این مطلب در مورد آن صحبت خواهیم کرد قابلیت مفیدی برای سایت دارد. این کد به شما کمک می کند تا بتوانید بر تعداد واژه های عناوین مطلب سایت خودتتان نظارت و کنترل داشته باشید. استفاده از این کد بسیار آسان است ولی کاربرد زیادی خواهد داشت. مثلا وقتی کسی میخواهد عناوین مطالب سایت خود را کنترل و مدیریت کند میتواند این کد را بکار ببرد و عنوان مطالب را به طور کامل کنترل کند.

نکته : طول عنوان نوشته یکی از مهم ترین ارکان در سئوی سایت می باشد.

آموزش تعیین حداکثر کلمات عنوان نوشته بدون استفاده از افزونه

در ابتدا شما در کنترل پنل هاست خود فایل functions.php را بیابید و کد های زیر را در آن قرار دهید. برای انجام تعیین حداکثر کلمات عنوان نوشته بدون استفاده از افزونه باید هم حداقل کلمات عنوان و هم حداکثر کلمات عنوان را تعیین کرد که ما آن را بدون استفاده از افزونه انجام می دهیم.

حداقل تعداد کلمات برای عنوان

حداکثر تعداد کلمات برای عنوان

بازم فرض ۵ کاراکتر رو برای هم کلمه در نظر بگیریم توی کد بالا به جای ۱۰ باید عدد ۱۳ رو قرار بدیم یعنی ۱۳ کلمه، حالا دیگه نویسندگان سایت شما اجازه ندارند مطلبی رو توی سایت شما منتشر کنند که کمتر از ۷ کلمه و بیشتر از ۱۳ کلمه داشته باشه. البته راه حرفه ای تر و سریعتری هم برای اینکار هست. استفاده از افزونه سئو وردپرس حرفه ای که بصورت کامل نویسنده را در جریان وضعیت سئو عنوان قرار خواهد داد.

بیشتر بدانید:  آموزش گام به گام نصب گوگل آنالیتیکس Google Analytics در وردپرس

امیدواریم مطلب تعیین حداکثر کلمات عنوان نوشته بدون استفاده از افزونه مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد.و مورد استفاده شما قرار بگیرد.

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس(بخش دوم)

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات:سامانه پیامککانفیگ امنیتی وردپرسخدمات پشتیبانی وردپرسویدیو آموزشی