همانطور که می‌دانید اینستاگرام مانند فیسبوک یکی از شبکه های اجتماعی معروف می باشد این شبکه اجتماعی نزد ایرانی ها بسیار قابل توجه است و روزانه به تعداد کاربران آن افزوده می شود. این شبکه اجتماعی از امکانات خوبی برخوردار است و بستر بسیار مناسبی را برای تبلیغات و برند سازی تجارت الکترونیک فراهم کرده است و شما می توانید با نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس از امکانات این شبکه اجتماعی بیشتر بهره ببرید.

نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

ما قصد داریم در این مطلب یک افزونه ی کاربردی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن به سادگی بتوانید تصاویر و امکانات موجود در اکانت اینستاگرام خود را به وردپرس بیاورید و در واقع امکان نمایش اینستاگرام در وردپرس را ایجاد نمایید.

معرفی افزونه نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

افزونه نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس با نام افزونه AccessPress Instagram Feed در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و یکی از افزونه های درحال رشد می باشد و امکان نمایش اینستاگرام در وردپرس را برای شما فراهم می کند.

نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

ویژگی‌های افزونه

افزونه نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس یک افزونه کاربردی است که با هدف رشد تجارت و برند سازی‚ توسط تیم Access Key طراحی و برنامه نویسی شده است. این افزونه قابلیت ها و امکانات بسیارب دارد که می‌توان از حرفه ای ترین ویژگی‌های آن به نمایش تعداد Follower ها و … اشاره کرد که کمتر افزونه هایی این چنین قابلیت هایی را دارد.

نصب و فعال سازی افزونه

در ابتدا کار می‌توانید این افزونه را از انتهای این مطلب آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید. سپس بعد از نصب و فعال سازی این افزونه از منوی پیشخوان سایت وردپرسی شما گزینه ای با عنوان AccessPress Instagram Feed اضافه می شود. با کلیک روی ایم گزینه وارد بخش تنظیمات Profile حساب کاربری Instagram خواهید شد و می توانید امکان نمایش اینستاگرام در وردپرس را در سیت خود به وجود آورید.

بیشتر بدانید:  آموزش نحوه نصب افزونه در وردپرس

بخش Instagram profiles

این بخش شامل چند گزینه است که در دو قسمت اول باید ID حساب کاربری خود را وارد کرده و در نهایت در گزینه آخر از شما میخواهد که Token مربوطه را وارد کنید. با کلیک کردن بر روی گزینه Get Access Token و Login کردن در Account اینستاگرام این بخش به صورت اتوماتیک تکمیل خواهد شد. در انتها نیز روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک نمایید.

نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

بخش Display settings

این قسمت میز مربوط به تنظیمات نمایش اینستاگرام در وردپرس است. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این بخش دارای شکل های مختلفی است که نشان دهنده Style ابزارک می باشد. از دیگر ویژگی های این افزونه کاربردی وردپرس می توان به این اشاره کرد که نویسندگان آن با در نظر گرفتن سردرگم شدن کاربران از تنظیمات پیچیده، خود به صورت پیش فرض تنظیمات را انجام داده اند.

نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

سپس باید وارد بخش ابزارک ها از قسمت نمایش شده و ابزارک مربوطه را به Sidebar مورد نظر هدایت کرده و تنظیمات نمایش داده شده را تکمیل نمایید.

نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

در انتهای کار نیز باید تغییرات را ذخیره سازی کرده و مرورگر خود را یک بار Refresh کنید.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

فشرده سازی عکس ها در وردپرس

آموزش جستجوی تمام صفحه در وردپرس

کاهش دادن حجم تصاویر در وردپرس توسط افزونه Optimus

افزونه‌ای برای چک کردن دامین در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: ایمیل مارکتینگ بازاریابی شبکه های اجتماعی بازاریابی محتوا