غیرفعال کردن بروز رسانی خودکار

غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار یکی از سوالات اخیر کاربران وردپرس است. هنگامی که وردپرس به طور خودکار وب سایت وردپرس شما را بروزرسانی می کند با وجود مزایای امنیتی ممکن است وب سایت وردپرس شما را از بین ببرد. این بروزرسانی شامل پلاگین ها و پوسته ها نیز هست.

وردپرس بروزرسانی خودکار خود را برای افزایش امنیت وردپرس بهتر از نسخه ۳٫۷ آغاز کرد، به طور پیش فرض فقط به موارد جزئی محدود میشود اما در موارد خاص وردپرس ممکن است قالب وردپرس و افزونه وردپرس شما را بروز کند.

بروزرسانی خودکار وردپرس بسیار مهم است زیرا همراه با بسته های امنیتی و رفع نواقص و مشکلات ارائه می شود. هر چند ما توصیه می کنیم که بروزرسانی خودکار وردپرس خود را غیر فعال نکنید. بروزرسانی خودکار برای افزایش امنیت وردپرس عالی است، چون بسیاری از کاربران هرگز پلاگین ها و وردپرس خود را بروزرسانی نمی کنند.

تنطیمات و غیر فعال کردن بروزرسانی خودکار وردپرس

ساده ترین راه برای غیرفعال کردن بروزرسانی، نصب و فعالسازی افزونه Disable Updates Manager است. می توانید این افزونه را از انتهای این مطلب دریافت کنید سپس برای غیرفعال کردن بروزرسانی به تنظیمات افزونه بروید و مانند تصویر زیر تنظیمات خود را انجام دهید.

بیشتر بدانید:  مراحل لازم جهت موفقیت سئو برای استارتاپ ها

غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار

همچنین می توانید قطعه کد زیر را در فایل wp-config.php اضافه کنید تا بروزرسانی خودکار در وردپرس غیرفعال شود:

این کد همه بروزرسانی خودکار وردپرس را غیر فعال میکند.

اگر می خواهید بروزرسانی پوسته و افزونه ها را غیرفعال کنید و فقط بروزرسانی جزئی داشته باشید، می توانید با افزودن فیلترهای زیر در فایل functions.php یا افزونه اختصاصی وردپرس، این کار را انجام دهید.

غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار افزونه وردپرس:

غیرفعال کردن بروزرسانی خودکار پوسته وردپرس:

 

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

انتخاب بهترین عنوان مطالب برای افزایش سئو

ایجاد سیستم پشتیبانی از طریق چت در وردپرس

پنهان کردن نوشته های وردپرس

آموزش رفع خطای Googlebot cannot access CSS and JS files

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات آموزشی: سئو وردپرس – امنیت وردپرس – جلوگیری از هک وردپرس