اطلاعاتویژگی های محصول
نـام مـحصول :قالب ورزشی Fitclub وردپرس
ورژن مـحصول :نسخه رایگان ۱.۱.۵
سازگـار با وردپرس :نسخه ۴.۶ به بالا
مـحصول سـال :۲۰۱۸
سـازگار با افزونه های :سازگار با افزونه های عمومی وردپرس
سازگار با مرورگـرهای:web browser
فـونت ها :دارای فونت های انگلیسی و فارسی استاندارد
حـالت رسپانسیو :قابل نمایش در تمامی مرورگرها و دستگاههای نمایش ،تبلت ها ،موبایل ها
ویدیوی آموزشی :ویدیوی آموزشی کار با قالب Fitclub (در صورت خرید بسته آسان نصبی)

اگر باشگاه یا موسسه ورزشی دارید و می خواهید که از طریق اینترنت و به صورت آنلاین فعالیت خود در این زمینه را نیز انجام دهید قالب ورزشی Fitclub انتخابی عالی برای شما می باشد. طراحی این قالب ورزشی وردپرس کاملا اسپرت و شاداب بوده و یک فضای ورزشی, شاداب را به خوبی تداعی می کند. از قسمت پیش نمایش و تصاویر با ویژگی های قالب رایگان فیت کلاب بهتر می توانید آشنا شوید.

قالب فیت کلاپ وردپرس
دانلود قالب وردپرس فیت کلاب

لیست بروزرسانی های قالب ورزشی فیت کلاب

قالب ورزشی Fitclub وردپرس در تاریخ ۱۵/مهر/۱۳۹۷ به نسخه ۱٫۱٫۵ بروزرسانی شد

قالب ورزشی Fitclub وردپرس در تاریخ ۴/دی/۱۳۹۶ به نسخه ۱٫۱٫۳ بروزرسانی شد

پیش نمایش فارسی

قالب ورزشی Fitclub وردپرس

طراحی قالب ورزشی وردپرس Fitclub بیشتر بر اساس تصاویر انجام شده و نمایش بصری و جذابی را برای بازدید کننده سایت فراهم می‌کند که با استفاده مناسب و به جا از تصاویر ورزشی باکیفیت و زیبا به خوبی می توانید از این ویژگی استفاده کرده و فضای مورد نظر خود را در سایت ایجاد کنید. تنظیمات این پوسته ورزشی متنوع و بسیار انعطاف پذیر است و به خوبی می توانید ظراحی مدرنی در سایت خود داسته باشید و در آن محتوا را به کاربر ارائه کنید. کار با آن بسیار راحت است و در استفاده از آن به مشکلی برنخواهید خورد.

ناحیه شعار

ابزارک ”Call To Action Widget” در قالب ورزشی فیت کلاپ ناحیه اعلان را برای درج عناوین اصل و شعارها و یا توضیحات مهم سایتی ایجاد می کند. در تنظیمات آن علاوه بر امکان درج عنوان و متن توضیحات امکان تنظیم رنگ پس زمینه و همچنین آپلود تصویر پس زمینه وجود دارد. همچنین در صورت تمایل می توانید یک دکمه برای این قسمت نمایش دهید و نوشته روی دکمه و همچنین لینک دکمه را به دلخواه خود تغییر دهید.

اسلایدر منحصر به فرد

استفاده از ایتم اسلایدر در یک سایت ورزشی بیشتر از هر موضوع دیگری اهمیت دارد و ایجاد تحرک و پویایی در این نوع قالب ها بسیار موثر است. قالب fitclub اسلایدری فوق العاده زیبا با طراحی منحصر به فرد و جذاب برای شما ایجاد می کند. می توان در تنظیمات اسلایدر نمایش آن را در صفحه اصلی به دلخواه فعال و یا غیر فعال کرد. ساخت اسلاید در قالب وردپرس فیت کلاپ بسیار راحت است و با انتخاب یک برگه برای هریک از ۴ فیلد موجود اسلاید مربوط به ان برگه به راحتی ساخته می شود. البته بیسد برگه هایی گه انتخاب می کنند حتما دارای تصویر شاخص باشند.

ناحیه وبلاگی قابل تنظیم

اخرین ابزارکی اختصاصی پوسته fitclub که قصد توضیح مشخصات و ویژگی های ان را داریم ابزارک ”Featured Posts” می باشد که قسمت نمایش نوشته های سایت را در صفحه اصلی می سازد. با استفاده از گزینه هایی که در اختیار شما قرار می دهد می توانید انتخاب کنید که اخرین نوشته ها در این قسمت نمایش داده شوند و یا انتخاب نوشته ها برای نمایش برحسب دسته بندی خاصی باشد. در صورتی که نوع دوم را فعال کنید باید یک دسته بندی خاص را انتخاب کنید تا نوشته هایی که متعلق به این دسته بندی هستند در این قسمت نمایش داده شوند. نوشته های شما باید دارای تصویر شاخص باشند تا این قسمت به زیبایی ایجاد شود.

قسمت سرویس ها و خدمات

قالب fitclub یک قالب وردپرس خلاق است که دارای ابزارک های متعدد و مخصوص به خود است که ایجاد ناحیه مختلف با استفاده از این ابزارک ها انجام می شود. کار ابزارک ”Service Widget” ایجاد ناحیه خدمات با استفاده از برگه ها می‌باشد. این قسمت برگه هایی را نمایش می دهد که درهنگام ایجاد برگه در قسمت ویژگی های برگه قالب ان را ”Service Template” انتخاب کرده باشید. در تنظیمات ابزارک با انتخاب تعداد برگه های که می‌خواهید نمایش داده شود تعداد ستون های این ناحیه را می‌توانید تعیین کنید و همچنین می‌توانید یک عنوان کلی برای این قسمت انتخاب کنید.

پیش نمایش قالب فیت کلاپ فارسی

قالب وردپرس fitclub

ابزارک ” About Widget”

طراحی قسمت های مختلف در این تم زیبا, متفاوت و جدید است. برای نمونه می‌توان به قسمت درباره ما در قالب ورزشی فیت کلاپ اشاره کرد که سبک و استایل آن همانظور که در دمو مشاهده می کنید, کاملا بدیع و جذاب است. این قسمت نیز با انتخاب یک برگه در تنظیمات ابزارک ”About Widget” انجام می شود. در تنظیمات این ابزارک فیلد هایی برای انتخاب عنوان, تنظیم متن و لینک برای ایجاد و نمایش یک دکمه, انتخای یک آیکون وجود داردو همچنین دارای امکان اپلود و تصویر پس زمینه برای این ناحیه می باشد.

ابزارک ”Our Team Widget”

در صورتی که بخواهید اعضا و یا مربیان موسسه و یا باشگاه خود را در سایت معرفی کنید, قسمت اعضای تیم را توسط ابزارک ”Our Team Widget” می‌توانید ایجاد کنید. البته باید برای هر مربی برگه ای بسازید و در آن تصویر مربی را در قسمت تصویر شاخص آپلود کرده و عنوان را نام مربی انتخاب کنید و همچنین در قسمت متن, توضیحات مربوطه و مشخصات لازم را درج کنید. توجه به این نکته ضروری است که در قسمت ویژگی های برگه ای که برای این ناحیه می سازید, باید قالب برگه را ”Team Template” انتخاب کنید تا در قسمت اعضای تیم نمایش داده شود. در تنظیمات ابزارک برای این ناحیه در قالب فیت کلاپ می‌توانید یک عنوان انتخاب کرده و تعداد برگه هایی که می خواهید نمایش داده شود را تعیین کنید.

نمایش گرافیکی نظرات مشتریان

قالب وردپرس چند منظوره Fitclub دارای قسمت نظرات مشتریان نیز می‌باشد. شما باید برگه هایی حاوی نظرات مشتریان و دارای تصویر شاخص بسازید, و درقسمت ویژگی های برگه , قالب برگه را روی”Testimonial Template” تنظیم کنید و در ابزارک ”Testimonial Widget” با تعیین و درج یک عدد در فیلد مربوطه تعداد نمایش نظرات را مشخص کنید. همچنین برای این ناحیه میتوانید یک عنوان کلی نیز تعیین کنید, برای آن یک تصویر پس زمینه آپلود کنید و یا رنگ پس زمینه آن را تغییر دهید.

ویژگی های اصلی قالب ورزشی Fitclub

 • نمایش نظرات مشتریان
 • ناحیه شعار و اعلان در قالب Fitclub
 • ساخت ناحیه درباره ما
 • قالب های مختلف برای برگه ها
 • پشتیبانی از سه نوع فهرست
 • نمایش ایکون شبکه اجتماعی در هدر
 • نمایش لوگو در هدر
 • ناحیه وبلاگی منعطف در قالب فیت کلاپ
 • ابزارک ساخت قسمت اعضا تیم
 • قسمت سرویس ها و خدمات
 • اسلایدر منحصر به فرد
 • پشتیبانی از ۴ نوع چینش مختلف
 • تنظیمات مجزا چینش برگه و نوشته
 • قابلیت انتخاب تعداد ستون های فوتر
 • تنظیمات نمایش نوشته ها و اطلاعات
 • و بسیاری امکانات دیگر …

 

مشاهده ویدیو:

 

دانلود قسمت اول ویدیو

توجه: این فقط بخش اول آموزش کار با قالب Fitclub است. برای دانلود بسته آسان نصبی و استفاده از تمامی بخش های آموزش ویدیویی, بسته آسان نصبی را خریداری نمایید. ویدیوهای آموزشی به همراه بسته آسان نصبی به صورت رایگان در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهد گرفت.

پس از خرید بسته آسان نصبی قالب Fitclub چه چیزی دریافت می‌کنیم؟

۱- قالب خبری فیت کلاب وردپرس

۲- بسته آسان نصبی قالب فیت کلاب

۳- آموزش ویدیویی کار با قالب فیت کلاب وردپرس

 

من سوالات بیشتری دارم، چطور با شما در تماس باشم؟

شما می توانید با شماره های ۰۲۱۳۳۴۳۸۴۸۰ یا ۰۹۱۲۰۳۴۳۵۳۰ تماس حاصل کرده یا با کارشناسان ما در چت آنلاین صحبت کنید تا صمیمانه پاسخگوی سوالات شما باشیم.

 

نصب سریع قالب وردپرس فیت کلاب

برای نصب بسته آسان نصبی می‌توانید با هزینه بسیار ارزان قالب رایگان فیت کلاب را به همراه بسته آسان نصبی تهیه کنید. در بسته آسان نصبی می‌توانید کلیه تنظیمات و افزونه ها و چیدمان و … را دقیقا مثل دمو یا همان پیش نمایش روی هاست خود نصب کنید و از آن بهره ببرید. در این صورت عملا دیگر هیچ نیازی نیست که از اول وردپرس نصب بکنید و سپس قالب نصب بکنید و بعد افزونه های مورد نیاز و سپس چیدمان قالب و محتوا نویسی و دسته بندی و فهرست چینی را انجام بدهید.

توجه داشته باشید قالب فیت کلاب را می‌توانید در ادامه رایگان دانلود کنید. اما بسته آسان نصبی به شما کمک می‌کند با چهار کلیک ساده به راحتی بسته آسان نصبی را نصب کرده و قالب ورزشی Fitclub را مثل پیش نمایش روی هاست خود نصب کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته آسان نصبی چیست؟ به این آموزش مراجعه کنید.

بسته نصبی

با استفاده از بسته اسان نصبی نیاز به هیچ تنظیماتی ندارید و بلافاصله پس از خرید و دانلود فوری می‌توانید با بسته آسان نصبی خیلی سریع در کمتر از ۲ دقیقه دقیقا وب سایت خود را شبیه به دمو یا پیش نمایش فارسی روی هاست خود نصب نمایید و بلافاصله شروع به ویرایش دلخواه خود نمائید.

آیا نمی‌دانید بسته اسان نصبی چیست؟ نمی‌دانم بسته آسان نصبی چیست دقیقا برایم توضیح بدهید

مشاوره

پیش نمایش فارسی پیش نمایش انگلیسی

خرید قالب +  بسته آسان نصبی + ویدیو  ۳۵۰۰۰ تومان

بسته آسان نصبی چیست؟