افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس

سلام دوستان به تیک‌تم خوش آمدید. در این مطلب با معرفی افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس در خدمت شما هستیم.

افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس به شما کمک می‌کند زمانی‌ که لازم بود آدرس سایت خود را تغییر دهید‚ این تغییر برای تمامی آدرس‌های موجود در مطالب به سادگی اعمال شود. اغلب وبمستران در زمان آغاز کار، سایت خود را با دامنه محلی راه‌اندازی می‌کنند. این افزونه زمانی کاربرد دارد که این دسته از وبمستران می‌خواهند آدرس سایت خود را بر روی دامنه بین‌المللی نمایش دهند.

افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس

معرفی افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس

افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس افزونه Velvet Blues Update URLs نام دارد. این افزونه در به‌روزرسانی ساده‌تر آدرس‌های موجود در مطالب سابت به شما کمک خواهد کرد.

اگر برای به روزرسانی آدرس های سایت از افزونه استفاده نکنید، ابتدا باید دیتابیس سایت‌تان را دانلود کنید سپس آدرس‌های خود را به روز کنید و در انتها دوباره دیتابیس را آپلود نمایید. اما انجام این کار با افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس بسیار ساده‌تر انجام خواهد شد.

فعال‌سازی افزونه

ابتدا باید این افزونه را نصب و فعال‌سازی کنید. سپس روی بخش جدیدی که در ابزارهای پیشخوان شما با نام Update URLs اضافه شده کلیک کنید.

در این صفحه همانطور که مشاهده می‌کنید در این صفحه دو گام وجود دارد. گام اول برای وارد کردن URLها می‌باشد. در این بخش دو کادرمتن وجود دارد که فیلد اول old URL نام دارد و محل وارد کردن آدرس قبلی سایت به همراه http:// است. فیلد دوم نیز New URL نام دارد که در این بخش شما باید آدرس جدید سایت خود را وارد کنید.

بیشتر بدانید:  سئو خودکار مطالب وردپرس با استفاده از شورت کد

اما در گام دوم این صفحه برای به‌روزرسانی آدرس سایت شما امکاناتی را در اختیار شما گذاشته است:

  • URLs in page content ( posts, pages, custom post types, revisions): این گزینه باعث به روز شدن همه آدرس‌هایی که در نوشته‌ها، برگه‌ها، پست تایپ‌های اختصاصی و رونوشت‌ها وجود دارند می‌شود.
  • URLs in excerpts: این گزینه باعث می‌شود که آدرس‌های وردپرس در خلاصه مطالب نیز به‌روز شوند. (تابع excerpts تابعی‌ست که مطالب را بصورت خلاصه نمایش می‌دهد.)
  • URLs in links: اکر قصد دارید آدرس‌هایی که در قسمت پیوندها وجود دارند هم به آدرس جدید به‌روز شوند این گزینه را علامت بزنید.
  • URLs for attachments: این گزینه آدرس‌هایی که در تصاویر و رسانه‌های سایت شما وجود دارند را به آدرس جدید به‌روز می‌کند.
  • URLs in custom fields and meta boxes: شما می‌توانید با علامت زدن این گزینه آدرس‌های موجود در فیلدهای دلخواه‌تان را به‌روزرسانی کنید.

در آخر هم با کلیک روی دکمه Update URLs Now تغییرات را اعمال کنید.

افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

ایجاد سیستم بازاریابی محصول در ووکامرس

افزونه نمایش تعداد فروش هر محصول در ووکامرس

افزونه ارسال ایمیل یادآور برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس

ساخت نمودار تغییرات قیمت محصولات در فروشگاه ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب هاستینگ وردپرسقالب تک صفحه‌ای وردپرسقالب دایرکتوری وردپرس

لینک پر بازدید این هفته:‌ آموزش ویدیویی وردپرس