سلام به تیک تم خوش آمدید. در این مقاله به آموزش استفاده از چک باکس مطلب در وردپرس می پردازیم.چک باکس ها  از موارد کاربردی و گاهی اوقات ضروری در وبسایت ها هستند. و اهمیت ویژه ی چک باکس ها بخاطر انتخاب چندین گزینه توسط کاربران گرامی میباشد که این امکان تنها برای کاربران مقدور میباشد و عوامل وب از دسترسی به آن دور هستند. ازچک باکس ها میتوان در فرم ها ، مطالب ، مقاله ها ، قسمت سفارش کالا ، مواد غذایی ، لباس ، و موارد دیگر استفاده کرد به این دلیل است که چک باکس ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.اگر توجه کرده باشید می بینید که چک باکس ها در بخش های مختلف اهمیت زیادی دارد. کاربرد های بسیار زیادی دارند و دلیل اهمیت جک باکس ها قابلیت انتخاب چند گزینه توسط کاربر می‌باشد.

استفاده از چک باکس مطلب در وردپرس

یکی از کاربر‌دهای مهم چک باکس ها در وب سایت های مختلف، به کارگیری چک باکس در مطالب سایت است که به صورت پیشفرض در وردپرس وجود ندارد. در این آموزش به شما افزونه‌ وردپرس را معرفی می کنیم که با آن می توانید با استفاده از چک‌باکس ها در وب سایت وردپرسی خود خواهید بود. این مورد توسط سایر عناصر وبسایت امکان‌پذیر نیست؛ بنابراین چک‌باکس ها به دلیل ویژگی هایی که دارند از اهمیت بالایی برخوردار است و در صفحات، مطالب، بخش های سفارش و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از چک باکس مطلب در وردپرس با افزونه Good writer checkify

چک باکس مطلب در وردپرس با افزونه Good writer checkify
چک باکس مطلب در وردپرس با افزونه Good writer checkify

افزونه Good writer checkify یک افزونه مهم و کاربردی برای وردپرس است که به شما قابلیت استفاده از چک‌باکس ها را در مطالب وبسایت وردپرسی می‌دهد و با فراهم کردن این امکان در وبسایت خود می‌توانید از چک باکس های استفاده کنید. برای استفاده از این افزونه اول به نصب و فعال سازی آن از طریق مخزن وردپرس و یا بخش افزودن افزونه در پیشخوان وردپرس اقدام نمایید.بعد از نصب در بخش تنظیمات> Good Writer Checkify می‌توانید چک باکس مورد نظر خود را ایجاد کنید.

بیشتر بدانید:  دنبال کردن پست های نویسنده خاص در وردپرس
چک باکس مطلب در وردپرس
چک باکس مطلب در وردپرس با افزونه Good writer checkify

در این قسمت تنظیمات باید مواردی را که نیاز به نمایش آنها دارید را وارد کنید.

چک باکس مطلب در وردپرس
چک باکس مطلب در وردپرس با افزونه Good writer checkify

بعد با کلیک روی گزینه Show Checkbox’s in Post/Page-editing می توانید آن را در صفحه ارسال مطلب/ایجاد برگه به نمایش در می آید.

امیدواریم مطلب چک باکس مطلب در وردپرس با افزونه Good writer checkify مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد.

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

مطالب مرتبط:

آموزش انتقال آسان سایت وردپرس به دامنه جدید(بدون از دست رفتن SEO)

آموزش ایجاد یک کپی از سایت وردپرس برای تست کردن افزونه ها 

چایلد تم چیست؟ بررسی مزایا و معایب پوسته فرزند (Child Theme) 

نحوه ایجاد بلوک قابل استفاده مجدد در ویرایشگر بلوک گوتنبرگ

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: وبلاگ بازاریابی اینترنتیویدیو آموزشی