افزونه ثبت نام خودکار کاربران بعد از خرید از سایت

افزونه افزونه ثبت نام خودکار کاربران بعد از خرید این امکان را برای فروشگاه فایل سایت شما فراهم می‌کند تا کسانی که بدون ثبت نام از سایت شما برای اولین بار خرید انجام می‌دهند پس از خرید به طور اتوماتیک برای آن شخص یک حساب کاربری در سایت شما ایجاد شده و ثبت نام می‌شوند.

افزونه ثبت نام خودکار کاربران بعد از خرید

آموزش ویدیویی فروشگاه ساز EDD را مشاهده کنید

معرفی افزونه ثبت نام خودکار کاربران بعد از خرید

افزونه ثبت نام خودکار کاربران بعد از خرید افزونه EDD Auto Register نام دارد. نحوه عملکرد این افزونه به این صورت می‌باشد که زمانی که کسی بدون ثبت نام در صفحه سبد خرید اطلاعات خود را در فرمی مانند تصویر زیر پر می‌کند، بعد از پرداخت یک نام کاربری و یک رمز عبور به ایمیلی که در کادر مشخص شده وارد کرده است ارسال خواهد شد و آن شخص برای خرید های بعدی خود می‌تواند با آن اطلاعات وارد سایت شما شود.

افزونه ثبت نام خودکار کاربران بعد از خرید

همچنین بعد از خرید مهمان به طور خودکار در سایت با حساب کاربری جدید خود لاگین خواهد شد.

نکته:‌ این نکته را در نظر داشته باشید که افزونه EDD Auto Register وقتی کار می‌کند که خرید برای مهمانان فعال باشد. در صورتی که فعال نیست از تنظیمات پیکربندی تیک آن را بزنید و تا فعال شود.

نکته: فروشگاه فایل سایت شما باید حتما با افزونه Easy Digital Downloads راه اندازی شده باشد تا بتوانید از این پلاگین استفاده کنید.

 

بیشتر بدانید:  رفع مشکل آپلود فایل swf در وردپرس

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش افزونه ثبت نام خودکار کاربران بعد از خرید از سایت داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

آموزش تغییر تعداد محصولات نمایشی در ووکامرس

افزونه غیر فعال کردن نظرات در ووکامرس

ایجاد لیست مقایسه محصولات در ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب فروشگاهی EDD وردپرس قالب تک صفحه ای وردپرس قالب نمونه کار وردپرس