سلام به تیک تم خوش آمدید.در این مقاله به آموزش نمایش ویدئو معرفی محصولات در ووکامرس می پردازیم.در اکثر وبسایت های فروشگاهی برای اینکه محصولات فروشگاه خود را بهتر معرفی کنند برای آن تبلیغات ویدیویی می سازنند و آن را برای محصول خود نمایش می دهند.استفاده از این ترفند تاثیرزیادی برای سایت های فروشگاهی دارد،هنگامی که مشتری به وبسایت شما مراجعه می کند  می تواند با دیدن ویدئو کوتاه از محصول انتخاب بهتری داشته باشد با انجام این کار مشتری به سایت شما اعتماد بیشتری می کند.ما برای انجام این کار در ادامه به شما افزونه YITH WooCommerce Featured Video را معرفی خواهیم کرد که بسیار مفید و کاربردی است.

نمایش ویدئو معرفی محصولات در ووکامرس
نمایش ویدئو معرفی محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce Featured Video

نمایش ویدئو معرفی محصولات در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Featured Video

یکی دیگر از افزونه های حرف ای و کاربردی YITH که اینبار ویژگی استفاده از ویدیو برای معرفی بهتر محصولات را برای محصولات ووکامرس فروشگاه ما به معرفی میکند. کاربرد آن ساده و کاربردی است و  نیازی به پیکربندی خاصی ندارد.بعد از نصب افزونه میتوانید برای هر محصلولی که اضافه میکنید ویدیو هم در نظر بگیرد. ویدیوها ها در فروشگاه میتوانند عرضه محصول را دگرگون کنند. میتوایند در فروشگاه ووکامرس خود یک تیزر تبلیغاتی بهتر برای محصول خود در نظر بگیرید و یا اینکه اگر محصول دیجیتالی باشد نمونه ای ویدیویی از کار با آن را در اخیتار مشتریان قرار دهید.همانطور که گفتیم این افزونه به آسانی قابل استفاده است. برای پیکربندی میتوانید از قسمت تنظیمات افزونه استفاده کنید.

افزونه YITH WooCommerce Featured Video یک افزونه حرفه‌ای و کاربردی برای ووکامرس و وردپرس است که با آن می توانید نمایش ویدئوی معرفی محصولات ووکامرس خود را انجام دهید. برای استفاده از این افزونه اول از طریق قسمت  افزودن افزونه در قسمت پیشخوان وردپرس و یا مخزن وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی آن کنید.بعد از نصب در قسمت پیشخوان وردپرس گزینه‌ای به نام YITH Plugin دیده می‌شود که در زیرمنوی مربوط به آن گزینه Featured Video قابل مشاهده است که برای تنظیم افزونه باید وارد آن شوید.

بیشتر بدانید:  معرفی و دانلود نرم‌افزار Xampp
نمایش ویدئو معرفی محصولات در ووکامرس
نمایش ویدئو معرفی محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce Featured Video

در این قسمت  شما می‌توانید نسبت تصویر نمایش داده شده را مشخص کنید که به صورت پیشفرض بر روی ۱۶:۹ است که نسب استانداردی است.بعد از انجام تنظیمات آن برای نمایش ویدئوی معرفی محصول کافی است وارد قسمت ارسال محصولات شده و در قسمت اطلاعات محصول، وارد تب همگانی شوید.

نمایش ویدئو معرفی محصولات در ووکامرس
افزونه YITH WooCommerce Featured Video

در قسمت بالا باید لینک ویدئوی خود برای معرفی محصولات را وارد کنید تا در بخش صفحه محصول نمایش داده شود.و شما میتوانید از این افزونه برای محصولات مختلف به آسانی استفاده کنید.

امیدواریم مطلب نمایش ویدئو معرفی محصولات در ووکامرس با YITH WooCommerce Featured Video برای شما مفید و کاربردی باشد.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

نمایش محصولات ووکامرس به صورت اسلایدر

اضافه کردن زیرنویس به محصولات در ووکامرس

روش‌های محاسباتی حمل و نقل در ووکامرس

افزونه صفحه ساز وردپرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: قالب وبلاگی وردپرس– وبلاگپشتیبانی وردپرس