سلام به تیک تم خوش آمدید. در این مقاله به آموزش نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه می پردازیم.اگر شما می خواهید تمام مطالب وبسایت خود را در یک صفحه بشکل لیستی نمایش دهید تا بازدید کنندگان بتوانند تمام مطالب شما را بصورت یکجا ببینند.در این مقاله همراه باشید تا روش هایی برای انجام این کار توضیح دهیم.

نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه

با اینکه استفاده از یک پلاگین وردپرس برای نمایش تمام مطالب در یک صفحه آسان ترین روش است ولی بعضی از شما ممکن است بخواهید از روش کدنویسی برای انجام این کار استفاده کنید.

برای نمایش تمام مطالب وردپرس در یک صفحه بدون استفاده از افزونه  قالب وردپرس شما به کدی نیاز دارید به کمی دانستن کدنویسی که در انجام این کار کمک به شما کمک می کند.

نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه
نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه

برای نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه با کدنویسی، اول می بایست در قالب وردپرس یک الگوی صفحه سفارشی ایجاد کنید و بعد از آن کدهای زیر را در داخل این برگه قرار دهید. بنابراین وارد پوشه پوسته  وردپرس در هاست شوید و از فایل page.php یک کپی تهیه کنید و نام آن را به نام دلخواه خود تغییر دهید.

توجه کنید که این حلقه فقط عنوان همه مطالب وردپرس را در یک صفحه نمایش می دهد. بهتر است به جای این روش، از روش نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه با افزونه استفاده کنید.

چه زمانی باید تمامی مطالب وبسایت را در یک صفحه نمایش دهیم؟

وردپرس بصورت پیشفرض برای دسته بندی ها ، آرشیو ماهانه و سالانه و آرشیو نویسندگان مطالب شما لیست تهیه می کند اما آرشیوی برای نمایش همه ی مطالب بصورت یکجا ندارد و بعضی از وبمستر ها می خواهند تمامی مطالب وبسایتشان را در یک صفحه لیست کنند تا بازدید کننده با کلیک روی عنوان هر مطلب بتواند آنرا مشاهده کنند.

بیشتر بدانید:  بهینه سازی وب سایت با متاتگ Description

کاربرد نمایش تمام مطالب وردپرس در یک صفحه

پوسته ی وردپرس می تواند مطالب شما را به صورت پیشفرض برای تمام آرشیو ها از جمله دسته بندی ها، برچسب ها و حتی آرشیو ماهانه و سالانه و آرشیو نویسندگان لیست کند اما برای نمایش همه ی مطالب بشکل یکجا این قابلیت را ندارد و بعضی از کاربران دوست دارند لیست از همه نوشته های وبسایتشان را در یک صفحه به نمایش بگذارند تا بازدید کنندگان بتوانند با کلیک بر روی عنوان هر مطلب، مستقیما آن را مشاهده کند.

امیدواریم مطلب نمایش همه مطالب وردپرس در یک صفحه مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید

مطالب مرتبط:

آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

ارتقاء محتوا چیست؟ ۳۰ راهکار ساده برای ارتقاء محتوا و گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایت

افزونه حرفه ای Wordfence Pro وردپرس | نسخه اصلی افزونه امنیتی وردفنس فارسی

منبع : تیک تم – ارائه دهنده: افزونه تجاری وردپرسپشتیبانی وردپرس ویدیوی آموزشی وردپرس