سلام در این مقاله به آموزش نمایش لودینگ صفحه در وردپرس می پردازیم. نمایش لودینگ صفحه در وردپرس در اکثر وبسایت ها استفاده می شود تا به شکل درصدی و یا نمایش یک نمودار میزان لود شدن صفحات وبسایت را در هر مرحله به کاربر نشان دهید.

نمایش لودینگ صفحه در وردپرس

ایجاد لودینگ برای صفحات وردپرس و نشان دادن آیکن لودینگ قبل از بارگذاری کامل صفحه این قابلیت را به سایت شما می دهد که قبل از لود کامل صفحه به صورت انیمیشن میزان بارگزاری صفحه را نمایش دهید.مشاهده کردید که در وبسایت‌های وردپرسی اخیرا از لودینگ صفحات استفاده می شود که وقتی وارد صفحه‌ای از سایت می شوید، در بالای صفحه انیمیشن لودینگ صفحه نمایش داده می شود و تا زمانی که صفحه کامل لود نشده است همچنان در حال نمایش است. ولی همین که لود صفحه کامل شد، انیمیشن لودینگ در وردپرس هم دیگر نمایش پیدا نمی کند.

نمایش لودینگ صفحه در وردپرس
نمایش لودینگ صفحه در وردپرس

نمایش لودینگ صفحه در وردپرس با افزونه PACE Pro

افزونه ی PACE Pro در مخزن وردپرسوجود دارد و تاکنون موفق شده بیش از ۲۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴ را ازآن خودش کند که با استفاده از این افزونه میتوانید امکان نمایش لودینگ در وردپرس با استایل‌های مختلفی را در وبسایت وردپرسی خود پیاده سازی کنید. برای استفاده از این افزونه اول روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس بروید و بعد با استفاده از آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی افزونه کنید.

بیشتر بدانید:  رفع خطای تقویم جلالی در وردپرس

پس از نصب و فعال کردن این افزونه مشابه تصویر زیر منویی با نام PACE Pro در قسمت نمایش پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه میشود. روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات و سفارشی سازی افزونه بروید.

نمایش لودینگ صفحه در وردپرس
نمایش لودینگ صفحه در وردپرس

همانطور که در تصویر می بینید اول در قسمت Progress Bar Style استایل دلخواه و مورد نظر خود را اعمال کنید و بعد در فیلد Progress Bar Color رنگ مورد نظر برای نمایش لودینگ صفحه را انتخاب کنید و در اخر با فعال کردن تیک گزینه Activate Site Wide حالت فعال کردن وبسایت در حالت گسترده را فعال کنید تا صفحه لودینگ در وردپرس نشان داده شود.

در آخر بر روی ذخیره تنظیمات کلیک کنیدو آدرس وبسایت خود را جهت مشاهده نمایش صفحه لودینگ وردپرس باز کنید، می بینید تا هنگام بارگزاری کامل بر اساس تنظیمات افزونه میزان بارگزاری وبسایت نیز در آن نمایش داده خواهد شد، در زیر تصویر gif. از کلیه استایل‌های افزونه را نشاهده می‌کنید که می‌توانید از هر یک از آنها برای نمایش بارگزاری صفحه استفاده کنید.

نمایش لودینگ صفحه در وردپرس
نمایش لودینگ صفحه در وردپرس

امیدواریم مطلب نمایش لودینگ صفحه در وردپرس مورد توجه شما قرار گرفته باشد و برای شما کاربردی و مفید باشد.

سوالی دارید؟

سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

مطالب مرتبط:

استفاده از چک باکس مطلب در وردپرس

ایجاد محدودیت در ورود وردپرس

مشاهده آمار بازدید در وردپرس

تست قالب در وردپرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: وردپرس افزونه تجاری وردپرسقالب وردپرس