سلام دوستان همیشکی سایت تیک تم،امروز میخواهم شما رو با یک روش فوق العاده برای نمایش تعداد بازدید مطالب با استفاده از افزونه WP PostViews آشنا کنم پس با ما باشید. 😀

بازدید مطالب از مهم ترین بخش های یک وب سایت است که نمایش آن برای هر مدیر وب سایتی ضروری است تا با استفاده از آن بتواند متوجه مفید بودن مطالب خود بشود.روش های مختلفی برای نمایش تعداد بازدید مطالب ما در وب سایت وجود داره .شما می توانید با استفاده از کدهای وردپرس که قبلا آموزش آن را درسایت تیک تم قرار دادیم و با مراجعه به مقاله در سایت تیک تم و یا از طریق افزونه WP PostViews به راحتی بازدید تعداد بازدید هر مطلب را مشاهده نمایید.

افزونه WP PostViews:

این افزونه از افزونه های پرکاربرد در مخزن وردپرس است که تا امروز بیش از  ۲۰۰,۰۰۰ نصب فعال داشته است.با استفاده از این افزونه ما می توانیم تعداد بازدید هر پست را در وردپرس مشاهده کنیم و هم چنین امکان دیدن پر بازدید ترین مطالب در وردپرس را در اختیار ما قرار می دهد.

برای نصب این افزونه خیلی راحت می تونیم به مخزن وردپرس برویم و آن رو دانلود کنیم.بعد از نصب افزونه گزینه جدیدی به نام WP PostViews به پیشخوان وردپرس ما اضافه می شود ،به بخش تنظیمات می رویم و گزینه  post views را انتخاب می کنیم ،در بخش تنظیمات این افزونه گزینه های متعددی وجود دارد.

wp postviews
wp postviews

Count Views From: نمایش تعداد بازدیدها. با قرار دادن این گزینه بر روی everyone ،با هر بار باز شدن مطالب شما ،تعداد بازدید آن برای شما نمایش داده می شود.

Exclude Bot Views:در صورتی که می خواهید با هر بار رفرش صفحه یکبار بازدید اضافه شود این گزینه را روی yes قرار دهید اما اگر نمیخاهید با هر چند بار باز شدن صفحه توسط یک نفر یک بازدید اضافه شود این گزینه را روی  no قرار دهید.

Views Template: چگونگی نمایش تعداد بازدیدها در وبسایت. برای نمونه می‌توانید به حالت زیر مقدار داخل کادر را تغییر دهید:

بیشتر بدانید:  نمایش تصاویر اینستاگرام در وردپرس

بازدیدها: %VIEW_COUNT%

Most Viewed Template: برای نمایش پربازدیدترین مطالب می‌توانید از الگوهایی که در این بخش هست استفاده کنید. و یک ساختار برای نمایش پربازدیدترین مطالب وبسایت خود تعیین کنید.

Display Options: تنظیمات این بخش برای نمایش یا عدم نمایش آمار بازدید توسط افزونه در برگه‌ها و نوشته‌های سایت است. همچنین از منوی کشویی هر قسمت می‌توانید تعیین کنید که این آمار برای همه کاربران نمایش داده شود یا خیر.

در انتها با کلیک روی گزینه ذخیره تغییرات تنظیمات انجام شده را ذخیره کنید .

حالا اگر به بخش نوشته ها یا برگه های سایت برویم ستون views  رو می توانیم مشاهده کنیم.

امیدوارم این مقاله برای شما دوستان مفید باشه.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

سوالی دارید؟ سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

                                                  

مطالب مرتبط:

۳۰ راهکار ساده برای گرفتن ایمیل از بازدیدکنندگان سایتتان

معرفی ۵ افزونه فوق‌العاده برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت

نمایش پربازدیدترین نوشته ها در وب سایت وردپرس

ارائه ۱۰۰۰ بازدید واقعی برای ویدئوی یوتیوب و ارسال ۱۰۰۰۰ بک لینک به صفحه ویدئوی یوتیوب شما

منبع:تیک تم-آموزش ویدیویی قالب AloShopقالب چند منظوره Nuovo وردپرس قالب نیازمندی وردپرس چارسوق