همانطور که می‌ دانید در وردپرس توسط بهترین افزونه فروشگاه ساز مانند ووکامرس این امکان برای شما وجود دارد که یک فروشگاه کاملا حرفه ای ایجاد کنید و محصولات خود را به فروش برسانید. شما می‌ توانید با طراحی یک قالب ووکامرس به‌ صورت استاندارد و زیبا به کسب و کار اینترنتی خود رونق ببخشید. در این مطلب قطعه کدی را به شما آموزش خواهیم داد که توسط آن بتوانید به سادگی بخش نمایش تازه ترین محصولات ووکامرس را نیز به فروشگاه ووکامرس سایت خود اضافه کنید.

آموزش نمایش تازه ترین محصولات ووکامرس

پس از فعال سازی افزونه ووکامرس در پشخوان وردپرس شما در بخش ابزارک ها امکاناتی را مشاهده می‌کنید که به تازگی اضافه شده‌ اند و با استفاده از آن ها می‌ توانید آخرین محصولات, محبوب ترین محصولات و … را در ابزارک خود به نمایش در بیاورید. در سایت های وردپرسی فروشگاهی بخشی به نام تازه ترین محصولات در فروشگاه در قرار بدهید تا کاربران آخرین و جدیدترین محصولات ارسال شده توسط سایت را مشاهده و در صورت نیاز خریداری نمایند. در این مطلب کد نمایش جدید ترین محصولات ووکامرس به شما آموزش داده خواهد شد.

نمایش تازه ترین محصولات ووکامرس

آموزش ویدیویی فروشگاه ساز ووکامرس را مشاهده کنید

کد نمایش تازه ترین محصولات ووکامرس

کد زیر را در قسمتی از سایت که می‌خواهید بخش جدیدترین محصولات ووکامرس را به نمایش در بیاورید قرار بدهید.

نکته: به یاد داشته باشید که همیشه قبل از اعمال هر گونه تغییری از قالب خود نسخه پشتیبان تهیه نمائید.

کد نمایش محصولات دسته خاص ووکامرس

بهترین راه برای نمایش دسته بندی محصولات در ووکامرس استفاده از کد زیر است. اگر شما در حال طراحی قالب ووکامرس هستید برای این کار می‌ توانید از کد زیر استفاده کنید. توسط کد زیر می‌ توانید آخرین محصو‌لات با دسته خاص در ووکامرس را در قالب وردپرس خود به نمایش در بیاورید.

نکته: به یاد داشته باشید که همیشه قبل از اعمال هر گونه تغییری از قالب خود نسخه پشتیبان تهیه نمائید.

امیدوارم که این مطلب مورد توجه شما کاربران عزیز تیک تم قرار گرفته باشد و توانسته باشم مطلب ایجاد بخش تازه ترین محصولات در فروشگاه ووکامرس یک سایت وردپرسی را به خوبی برای شما آموزش داده باشم.

با آرزوی موفقیت روز افزون شما …

 

مطالب مرتبط:

چگونه فایل‌های PDF را بصورت آنلاین در سایت نمایش دهیم؟

افزونه‌ای برای ارسال هدیه محصولات در ووکامرس

افزونه‌ای برای نمایش آخرین مطالب در وردپرس

افزونه‌ای برای خروجی گرفتن از محصولات ووکامرس

منبع: تیک‌ تم – ارائه دهنده مقالات : آموزش ووکامرسآموزش وردپرسهاست و سی پنل