در مطالب قبل با آموزش کامل فروش فایل در وردپرس توسط افزونه EDD در خدمت شما بودیم. در این مطلب نیز افزونه کیف پول برای EDD یا همان ایزی دیجیتال دانلود را به شما آموزش خواهیم داد.

افزونه کیف پول برای EDD به شما کمک می‌کند که به راحتی بتوانید در فروشگاه فایل ساخته شده با افزونه Easy Digital Downloads یک کیف پول حرفه ای برای کاربران خود ایجاد کرده که به راحتی بتوانند آن را شارژ کنند و پرداخت های خود را با آن انجام دهند.

معرفی افزونه کیف پول برای EDD

افزونه کیف پول برای EDD افزونه EDD Wallet نام دارد. این افزونه به شما در ساخت یک کیف پول بسیار حرفه‌ای برای مشتریان خود در فروشگاه فایل EDD کمک خواهد کرد. با استفاده از افزونه کیف پول و موجودی حساب edd، یک بخش جدید با نام کیف پول به افزونه edd اضافه میشود و از این پس کاربران شما میتوانند یک کیف پول یا موجودی حساب در پنل کاربری خود داشته باشند و موجودی حساب خود را شارژ کنند و با استفاده از این موجودی، به خرید از سایت بپردازند.

افزونه کیف پول برای edd
کیف پول در ایزی دیجیتال دانلود EDD Wallet

آموزش ویدیویی طراحی فروشگاه فایل را مشاهده کنید

ویژگی های افزونه EDD Wallet

  • دادن تخفیف به مشتری در ازای شارژ حساب
  • خرید کاربران از سایت با مبالغ شارژ شده
  • افزایش یا کاهش مبلغ به کیف پول کاربران توسط مدیریت
  • هماهنگ با افزونه AffiliateWP
  • افزونه ای کاملا فارسی
  • هماهنگ با همه درگاه های پرداخت مستقیم و واسط ایرانی

مزیت افزونه کیف پول ایزی دیجیتال دانلود

از مزایای استفاده از این افزونه، قابلیت تخفیف دادن به مشتری در ازای شارژ حساب است. به عموان مثال می‌توانید مشخص کنید که اگر کاربر شما، مبلغ ۴۰۰۰۰ تومان اکانت خود را شارژ کند، مبلغ ۵۰۰۰ تومان به صورت هدیه یا تخفیف هم به حساب او اضافه می‌شود و عملا با پرداخت ۴۵۰۰۰ تومان، میتواند ۴۵۰۰۰ تومان از سایت خرید کند. با این کار علاوه بر اینکه به مشتری تخفیف می‌دهید و او را خوشحال میکنید، باعث می‌شوید تا مشتری مجبور شود خریدهای بعدی را نیز از سایت شما انجام دهد! به این دلیل که همیشه مبلغی از موجودی حساب در پنل کاربری او باقی می‌ماند و مشتری برای استفاده از این موجودی، قطعا خریدهای بعدی را از سایت شما انجام خواهد داد.

بیشتر بدانید:  افزونه ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام

فعال‌سازی افزونه کیف پول برای EDD

پس از نصب و فعال سازی افزونه، در قسمت تنظیمات EDD، در قسمت درگاه های پرداخت، گزینه جدیدی برای تنظیمات کیف پول انجام می شود.

شما به سادگی می‌توانید از طریق تنظیمات افزونه EDD Wallet درگاه پرداخت و همچنین مبالغ مربوط به شارژ کردن کیف پول را تعیین کنید.

افزونه کیف پول برای edd
افزونه کیف پول ایزی دیجیتال دانلود EDD Wallet

همچنین از طریق صفحه مخصوص شارژ کردن کیف پول که همراه با فعال کردن افزونه ایجاد می‌شود، کاربر به راحتی می‌تواند به حساب خود در سایت پول واریز کند و هزینه خرید های خود را با آن مبلغ پرداخت کند.

افزونه کیف پول برای edd
افزونه کیف پول Easy Digital Downloads به نام EDD Wallet

آموزش ویدیویی افزونه Easy Digital Downloads

همچنین اگر برگه کیف پول یعنی همان برگه ای که کاربران حساب خود را مدیریت می‌کنند برای شما ایجاد نشد، یک برگه جدید ایجاد کنید و شورت کد زیر را در آن قرار دهید:

با استفاده از شورت کد زیر نیز می‌توانید مبلغ موجود در کیف پول کاربران را نمایش دهید.

این افزونه کاملا فارسی سازی شده است.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید. همواره خوشحال می شویم اگر هر سوال یا راهنمایی که در مورد آموزش افزونه کیف پول برای edd داشتید در پایین بخش نظرات مطرح کنید.

 

مطالب مرتبط:

افزونه ارسال ایمیل یادآور برای فاکتورهای پرداخت نشده در ووکامرس

افزونه تخفیف خودکار به مشتریان در ووکامرس

افزونه اضافه کردن تب به محصولات ووکامرس

افزونه ایجاد کیف پول برای مشتریان در ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده مقالات: تبلیغات اینترنتیتبلیغات آنلاینطراحی و گرافیک