افزونه فروش عمده محصولات در ووکامرس

سلام دوستان به تیک‌تم خوش آمدید. در این مطلب با معرفی افزونه فروش عمده محصولات در ووکامرس در خدمت شما هستیم.

افزونه فروش عمده محصولات در ووکامرس به فروشگاه ووکامرسی شما این امکان را اضافه می‌کند که بتواند برای کاربرانی که بصورت عمده خرید می‌کنند، قیمت محصولات خریداری شده را با هزینه کمتر محاسبه کند. در واقع این افزونه به مشتریان اجازه می‌دهد که زمانی که بصورت عمده از فروشگاه شما خرید می‌کنند بتوانند محصولات مورد نظر خود را با قیمت فروش عمده خریداری نمایند.

معرفی افزونه فروش عمده محصولات در ووکامرس

افزونه فروش عمده محصولات در ووکامرس‚ افزونه WooCommerce Wholesale Prices نام دارد. این افزونه در فروشگاه شما امکان فروش عمده محصولات را ایجاد خواهد کرد.

آموزش ویدیویی ووکامرس را مشاهده کنید

نحوه فعال سازی افزونه

ابتدا باید افزونه WooCommerce Wholesale Prices را نصب و فعال‌سازی کنید. سپس به صفحه ویرایش محصول بروید. خواهید دید که بخش جدیدی به نام Wholesale Pricesبه قسمت اطلاعات محصول افزوده شده است. در این قسمت باید قیمت محصول برای فروش عمده را قرار دهید.

افزونه فروش عمده محصولات در ووکامرس

 

مدیر فروشگاه نیز باید حساب کاربری مشتریان را جهت خرید عمده تایید کنند. پس برای این کار در پیشخوان وردپرس به صفحه کاربران بروید. سپس یک کاربر جدید ایجاد کنید و در بخش تعیین نقش کاربری آن گزینه Wholesale Prices را انتخاب کنید.

بیشتر بدانید:  افزونه ارسال ایمیل به کاربر هنگام پاسخ به دیدگاه Subscribe To Comments Reloaded

سپس فقط مشتریانی که برای خرید عمده در سایت شما ثبت نام کرده‌اند می‌توانند قیمت فروش عمده محصول را در صفحه محصول ببینند. در حالیکه دیگر مشتریان نمی‌توانند قیمت فروش عمده محصولات را مشاهده کنند.

افزونه فروش عمده محصولات در ووکامرس

 

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکاتی در رابطه با افزونه به روزرسانی ادرس های وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

کاهش دادن حجم تصاویر در وردپرس توسط افزونه Optimus

افزونه جستجو کلمات در وردپرس

افزونه حذف اکانت کاربر توسط خودش در وردپرس با Delete Me

افزونه نمایش پست های مرتبط در وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب هاستینگ وردپرسقالب گرافیکی وردپرسقالب موزیک وردپرس