افزونه ارسال ایمیل

سلام دوستان به تیک تم خوش آمدید. در این مطلب با معرفی افزونه ارسال ایمیل در خدمت شما هستیم.

افزونه Email Users وردپرس می‌تواند به تمام کاربران عضو، ایمیل ارسال کند. مدیران سایت ها در مواقع مناسبی لازم میبینند که به کاربران سایت خود ایمیل ارسال کنند نظیر خبرنامه. ارسال ایمیل به کاربرانی که قبلا از سایت شما بازدید کرده‌اند باعث می‌شود که آنها دوباره ترغیب شوند که از سایت شما دیدن نمایند. مدیران سایت ها نیز به همین منظور آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه بازدیدکنندگان سایت خود را از آنها دریافت می‌کنند، تا بازدیدکنندگان قدیمی سایت خود را از محصولات جدید سایت یا اخبارشان مطلع کنند.

نکته: باید بدانید که اکثر کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند کاربران جدیدی هستند که از طریق تبلیغات یا موتورهای جستجو وارد سایت می‌شوند. پس به همین دلیل است که شما اگر ایمیل یا شماره تلفن همراه آنها را دریافت کنید و محصولات یا اخبار سایت خود را برای آنها ارسال کنید، می‌توانید از آنها بازدیدکنندگان طولانی مدت برای سایتتان بسازید.

افزونه Email Users مشکلاتی که در مسیر مدیران سایت ها برای ارسال ایمیل به کاربران وجود را به حداقل رسانده است. مشکلاتی از این قبیل که مثلا مدیران سایت ها لیست ایمیل کاربران خود را در اختیار ندارند و … .

افزونه ارسال ایمیل

ارسال ایمیل به تمامی کاربران عضو در وردپرس

افزونه Email Users برای مدیران سایت‌های وردپرس این امکارن را ایجاد می‌نماید که بتوانند به همه یا برخی از کاربران سایت خود ایمیل ارسال کنند. این افزونه علاوه بر سادگی بسیار کاربردی است. مدیران سایت‌های وردپرس با استفاده از این افزونه می‌توانند مثلا فقط به نویسندگان سایت خود یا مدیران سایت ایمیل ارسال نمایند .

استفاده از افزونه ارسال ایمیل Email Users

ابتدا با استفاده از مخزن وردپرس این افزونه را نصب کنید. یا اینکه می‌توانید در بخش افزونه در پیشخوان وردپرس آنرا نصب کنید. اقدام به نصب آن نمایید. پس از نصب تنظیمات آن را مطابق تصویر زیر اعمال نمایید.

شما به عنوان مدیر سایت می‌توانید در قسمت ایمیل کاربران > User setting اطلاعات مربوط به کاربران را به صورت تکی یا کلی تنظیم کنید. شما می‌توانید کاربر را انتخاب کنید و با کلیک بر روی پنجره موجود تنظیمات مربوطه را اعمال کنید. در یکی از بخش های این افزونه شما می‌توانید به یک نفر یا چند نفر ایمیل ارسال کنید. برای ارسال ایمیل به یک یا چند گروه کاربران می‌توانید  Send to Group(s) را انتخاب کنید. یا اینکه اگر قصد ارسال ایمیل به یک یا چند کاربر خاص می‌توانید بخش Send to User(s) را انتخاب کنید:

بیشتر بدانید:  آموزش کار با User Meta در وردپرس

در بخش قالب ایمیل همانطور که از نام این بخش پیداست باید قالب ایمیلتان را مشخص کنید. اگر قالب ایمیل شما html است باید گزینه HTML را انتخاب کنید. در غیر این صورت می‌توانید متن ساده را انتخاب کنید.

بخش ارسال کننده ایمیل مدیریت سایت شما را شامل می‌شود.به این دلیل که اگر لازم بود کاربر بتواند از این طریق با شما ارتباط برقرار کند.

اطلاعاتی که در بخش گیرنده وجود دارند بستگی به این دارد که شما به چه فرد یا افراد یا گروه‌هایی ایمیل ارسال کرده باشید. اگر شما ارسال ایمیل فردی را انتخاب کنید در این بخش لیست کاربران را مشاهده خواهید کرد. اگر ارسال ایمیل گروه را انتخاب کرده باشید، در این بخش گروه‌های کاربری را خواهید دید. همچنین شما می‌توانید چندین گروه را انتخاب کنید.

در این بخش همانطور که در شکل مشخص است شما می‌توانید محتوای ایمیل خود را بنویسید. در بخش‌های مشخص شده می‌توانید موضوع ایمیل را تعیین کرده و متن پیغام خود را در قالب متن یا HTML بنویسید.

نکته:‌در صورتی که قصد دارید یک پیغام در قالب HTML بنویسید باید در بخش قبل قالب ایمیل را روی HTML تنظیم کنید.

افزونه ارسال ایمیل

لینک های ضمیمه مشاهده صفحه افزونه Email Users برای وردپرس

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

ما امیدواریم  که توانسته باشیم با ارائه این مطلب افزونه ارسال ایمیل در وردپرس را به خوبی به شما معرفی کرده باشیم. لطفا نطرات سازنده‌تان را در رابطه با افزونه ارسال ایمیل در قسمت نطرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

مطالب مرتبط:

افزونه تغییر قالب متناسب با سیستم‌ عامل های مختلف در وردپرس

چگونه نسخه های قبلی قالب و افزونه‌ وردپرس را بازگردانی کنیم؟

نمایش دکمه سبد خرید در منو وردپرس

تغییر آدرس ورود به پیشخوان وردپرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب پزشکی وردپرسقالب شرکتی وردپرس قالب خبری وردپرس