افزونه وردپرس اشتراک گذاری مطالب وب سایت خود

شبکه های اجتماعی شاید در نگاه اول در کشور ما، ابزارهای نه چندان کاملی هستند که بیشتر کاربران نمیتوانند با مراجعه به آنها به بخش هایی از اطلاعات مربوط به وب سایت ما دسترسی داشته باشند.
هنگامی که شما بخواهید محتوایی را که مربوط به وب سایت باشد و توسط برخی کاربران در شبکه ها به اشتراک گذاشته شود، می تواند مهم باشد، البته چون این اشتراک گذاری به هر شیوه ای که باشد  شاید بیشتر کاربران به آن بی اهمیت باشند ولیدر حوزه اینترنت و وبلاگ ما رواج ندارد.
مسدود بودن  شبکه می تواند کاربرد آن را در یک جامعه دچار رکود شدید کند، اما افزونه ای برای معرفی در نظر گرفته ایم که با تمام افزونه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در وردپرس تفاوت زیادی دارد.

اشتراک گذاری

افزونه وردپرس WPSSO – Complete Meta Tags and Schema Markup for Social Sharing Optimization & SEO

Open Graph در شبکه های اجتماعی چیست؟ شبکه های بزرگ اشتراک گذاری اطلاعات در جایگاه اول فیسبوک و دوم توئیتر از نظر کاربر، روش های متفاوت ارائه محتوا و البته رتبه بندی صفحات رسانه ها را در پیش گرفته اند. فیسبوک که یک شبکه بسیار بزرگ از اطلاعات و اجتماعی پر ازدحام از کاربران است، بنابراین برای اشتراک گذاری اطلاعات، آنها را برای بهبود ملزم به این دانسته که اصولی را رعایت کنند.
اگر کتاب افزونه بسته سئو All In One SEO Pack را خوانده باشید، در قسمت تنظیم شبکه های اجتماعی در این افزونه وردپرس بررسی کردیم که اگر شبکه های فیسبوک و کارت های توئیتر را بهتر استفاده کنیم باید محتوا را به سبک مورد پسند فیسبوک تنظیم کنیم.
اگر بخواهید از خصوصیات بهینه ی محتوا برای اشتراک گذاری کامل در شبکه های اجتماعی استفاده کنید، باید از افزونه معرفی شده استفاده کنید. بهترین در نوع خود که به شما کمک میکند که اگر حداقل یک محتوا یا مقاله توسط کاربر از وبسایت شما به اشتراک گذشته میشود، با خصوصیات Schema.org و تمام ویژگی های بهینه و کلمات کلیدی و در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

 

 

بیشتر بدانید:  ایجاد بخش نظرات در افزونه Easy Digital Downloads

 

مطالب مرتبط:

ایجاد کارت هدیه در ووکامرس

تخفیف به ازای اشتراک گذاری در ووکامرس

ارسال خبرنامه به مشتریان در ووکامرس

چاپ صورت حساب در ووکامرس

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب دایرکتوری وردپرس –  قالب املاک وردپرس – قالب خبری وردپرس