یوتیوب هرچند یک سایت خدمات ویدئویی است ولی یکی از تاثیر گذارترین سایت‌ها در سئو می باشد. قطعا گوگل توجهش به سایت‌ها و خدماتی که خودش ارائه می‌کند بیشتر از سایر سایت‌ها است، خدماتی مانند یوتیوب و گوگل پلاس. یوتیوب این امکان را به شما می‌دهد که به راحتی برای سایت خود بک لینک بگیرید. شما با آپلود یک ویدئو و قرار دادن لینک خود در قسمت توضیحات می‌توانید به راحتی برای سایت خود بک لینک بگیرید. ولی قطعا قبل از شما هم بسیاری از رقبا از این تکنیک استفاده کردند. پس چگونه میتوان توجه گوگل را بیشتر به سمت لینک بک لینکی که از یوتیوب گرفته می‌شود کشید؟

فروش و ارائه این محصول متوقف شده است

پاسخ این است که ویدئوهایی که تاثیر کمتری در یوتیوب دارند یعنی بازدید، لایک، کامنت کمتری دارند و همچنین از هیچ سایتی لینکی به آن ویدئوها ارسال نشده است اهمیت کمتری نیز دارند. یعنی صرف آپلود یک ویدئو و قرار دادن لینک درون آن نمی‌تواند برای سئو سایت شما موثر باشد.

ما برای افزایش اهمیت بک لینکی که از یوتیوب می‌گیرید سرویس سه مرحله ای ارائه می کنیم.

مرحله اول:

در مرحله اول ما ویدئوی شما را در شبکه‌های اجتماعی خود با بیش از یک میلیون عضو به اشتراک می‌گذاریم. کاربران برای تماشای ویدئوی شما وارد یوتیوب می‌شوند و معمولا از هر ویدئو بالای ۱۰۰۰ بازدید واقعی انجام می‌شود. کاربران ممکن است ویدئوی شما را لایک کنند و یا کامنتی بگذارند که این موضوع به کیفیت و نوع ویدئوی شما بستگی دارد. از آنجاییکه کاربران واقعی از ویدئوی شما بازدید می‌کنند لذا این مضوع کاملا طبیعی بوده و به هیچ عنوان مشکلی از نظر گوگل ندارد.

مرحله دوم:

همان‌طور که در بالا اشاره شد علاوه بر بازدید، یک ویدئوی با اهمیت در یوتیوب ویدئویی است که سایت‌های مختلف به آن اشاره کرده باشند و به آن صفحه یوتیوب لینک داده باشند.

در این مرحله لینک دهی بسیار جالبی به صفحه یوتیوب شما داده می‌شود تا قدرت صفحه یوتیوب شما بالا رود.

۱۰ پست در شبکه های اجتماعی بزرگ با کلمات کلیدی شما. مانند فیسبوک ، گوگل پلاس و …

۱۰ پست وبلاگی با کلمات کلیدی شما که ویدئوی مورد نظر در آن embed شده است. (پستها از وبلاگ‌هایی با پیج رنک بالای ۹)

مرحله سوم:

در این مرحله هدف افزایش قدرت صفحات وبلاگ مرحله ۲ است تا آن صفحات نیز دارای قدرت زیادتری شوند.

در این مرحله ۱۰,۰۰۰ بک لینک به صفحات وبلاگ که به ویدئوی شما لینک داده اند ارسال می‌شود تا قدرت این صفحات نیز بالا رود.

نتیجه:

نه تنها ویدئوی شما اهمیت پیدا می‌کند و دارای بازدید و لینک و کامنت می‌شود که خود برای برندسازی خوب است بلکه صفحه ویدئوی شما در یوتیوب صفحه‌ای بسیار قدرتمند شده و لینکی که از آن صفحه به سایت خود گرفته‌اید دارای قدرت و اهمیت بسیار بالایی است.

فروش و ارائه این محصول متوقف شده است