یکی از راه های جذب کاربران و تبدیل آنها به مشتری در سایت ها اضافه کردن امکاناتی در سایت است که برای کاربران جذاب باشد و خرید را برای آنها راحتتر کند. افزونه تاریخ تحویل ووکامرس یا همان افزونه Order Delivery Date یکی از این امکانات را که ابزار انتخاب زمان تحویل کالا توسط خود مشتری است، ارائه می کند.

افزونه Order Delivery Date
افزونه تاریخ تحویل ووکامرس

افزونه تاریخ تحویل ووکامرس به صاحبان وب سایت ها کمک می کند تا خدمات به مشتریان خود را با ارائه سفارشات در تاریخ مشخص شده مشتری، بهبود ببخشند. این افزونه به مشتریان اجازه می دهد یک تاریخ تحویل را در صفحه پرداخت انتخاب کنند. این باعث می شود که محدوده قیمت ۵۰٪ کاهش یابد.

وبمستران می توانند حداقل زمان لازم برای تحویل هر کالا را در صفحه مربوطه با ساعت تنظیم کنند. تنظیم فیلد تاریخ تحویل به صورت یک فیلد اجباری سبب می شود که در صفحه پر کردن اطلاعات خرید کالا، تنظیم تاریخ تحویل به صورت اجباری باشد.

با استفاده از افزونه Order Delivery Date وبمستران می توانند تاریخ هایی را که در آنها نمی توانند به مشتریان کالا تحویل دهند، به عنوان تعطیلات در تقویم تنظیم کنند. همچنین می توانند تحویل را برای محصولات مجازی یا ویژه غیرفعال کنند.

افزونه تاریخ تحویل ووکامرس به کاربران اجازه می دهد تا موارد زیر را انجام دهند:

  • اجازه مشتری در انتخاب تاریخ تحویل در صفحه پرداخت برای سفارشات
  • توانایی صاحبان سایت ها برای غیر فعال کردن روزهایی از هفته که محصولاتشان را تحویل نمی دهند
  • حداقل زمان لازم برای تحویل می تواند با ساعت تنظیم شود
  • توانایی تنظیم فیلد تاریخ تحویل، با اجبار به پرداخت در همان صفحه
  • توانایی محدود کردن تعداد تحویل/سفارشات در یک روز 
  • اولین تاریخ تحویل موجود در تاریخ تحویل در صفحه پرداخت بصورت اتوماتیک ذخیره می شود
  • توانایی تنظیم برچسب های فیلد تاریخ تحویل بر اساس نیازهای تجاری 
  • امکان غیر فعال کردن تاریخ تحویل برای محصولات مجازی و ویژه
بیشتر بدانید:  چگونه از تگ های عنوان H1 تا H6 در وردپرس استفاده کنیم؟

 تعطیلات انتخاب شده برای تحویل کالا در تقویم تحویل در صفحه پرداخت را می توان غیرفعال کرد. تاریخ تحویل انتخاب شده در صفحه ویرایش سفارش WooCommerce در داشبورد مدیریت نمایش داده می شود.

یکی دیگر از امکانات خوب افزونه تاریخ تحویل ووکامرس امکان ارسال ایمیل بازبینی برای خریداران است، یک روز پس از تاریخ تحویل برای مشتریان یک ایمیل ارسال خواهد شد. این پست الکترونیکی شامل جزییات محصولات خریداری‌شده توسط مشتری خواهد بود و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا آن‌ها را بررسی و نظراتشان را برایتان ارسال کنند. این مطلب در جلب نظر مشتریان کمک خواهد کرد و صاحبان کسب و کار را از نظرات و انتقادهای مشتریان مطلع می کند.

البته افزونه تاریخ تحویل ووکامرس دارای یک نسخه فروشی و غیر رایگان نیز هست که از امکانات بیشتری برخوردار هست. شما می توانید نسخه رایگان این افزونه را از لینک زیر دریافت کنید.

مشاهده مشخصات

مطالب مرتبط:

افزونه WP Smush Pro وردپرس

منبع:تیک تم- ارائه دهنده:-قالب فروشگاهی Revo وردپرس-