سلام خدمت دوستان عزیز سایت تیک تم ،تعداد زیادی از کاربران برای حل مشکلات خود نیاز دارند که با ارسال فایل در بخش دیدگاه ها ی وردپرس مشکل خود را برطرف کنند،امروز می خواهیم به شما افزونه ای رو معرفی کنیم که این امکان رو برای کاربران وردپرسی فراهم می کنه که در بخش دیدگاه ها بتوانند علاوه بر ارسال نظر خود عکس و یا فایلی را ارسال کنند،پس با ما همراه باشید.

ارسال فایل در بخش دیدگاه های وردپرس با افزونه Comment Attachment

شما به راحتی می توانید با استفاده از افزونه Comment Attachment  که بیش از  ۶,۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است ودارای امتیاز ۴٫۹ می باشد از قابلیت ارسال فایل در بخش دیدگاه ها استفاده کنید.

پس از نصب و فعال سازی افزونه Comment Attachment به بخش تنظیمات و سپس زیر منو گفتگو ها رفته با اسکرول کردن به پایین،به قسمت Comment   Attachment  مراجعه کنید و تنظیمات برای ارسال فایل را سفارشی سازی کنید.

ارسال فایل در بخش دیدگاه های ورد پرس با افزونه Comment Attachment
ارسال فایل در بخش دیدگاه های ورد پرس با افزونه Comment Attachment

تنظیمات برای ارسال فایل را مطابق توضیحات زیر می توانید سفارشی سازی کنید:

Display attachment field: در این قسمت مکان دلخواه دکمه ارسال فایل در بخش دیدگاه های وردپرس را تعیین کنید این دکمه می تواند قبل از محتوای فرم و یا بعد از آن نمایش داده شود.

Attachment field title:در این قسمت عنوان دلخواه برای ارسال فایل در بخش دیدگاه های وردپرس تعیین کنید.

Maxium file size:در این قسمت حداکثر اندازه حجم فایل برای ارسال فایل در بخش دیدگاه های وردپرس برحسب مگا بایت تعیین نمایید.

Is attachment required:اگر قصد دارید ارسال فایل در بخش دیدگاه های وردپرس جز فیلدهای ضرروری باشد تیک این گزینه را فعال کنید.

Attach attachment with current post:با فعال کردن این گزینه فایل های ارسالی توسط کاربران در پستی که برای آن ارسال شده است در دسترس خواهد بود .

Text before attachment in a commment: در این قسمت متن مورد نظر خود را برای نمایش قبل از انتخاب فایل برای ارسال در بخش دیدگاه های وردپرس وارد نمایید.

Position of attchment in comment text:در این قسمت مکان نمایش برای متن فایل ضمیمه در بخش دیدگاه وردپرس را انتخاب کنید.

Make attachment in comment a link:با فعال کردن این گزینه امکان دسترسی به فایل مورد نظر در بخش دیدگاه های وردپرس فعال شده  و با کلیک کردن بر روی عنوان فایل ،کاربران به لینک فایل دسترسی خواهند داشت.

Show image thumbnail:با فعال کردن این گزینه در صورتی که فایل ارسالی تصویری باشد پیش نمایشی از آن نمایش داده می شود و شما به راحتی می توانید از قسمت Image attachment size in comment اندازه مورد نظر برای نمایش آن را مشخص کنید.

Try to embed audio/video player:با فعال شدن این گزینه چنانچه فایل ضمیمه شده به صورت صوتی و یا ویدئو باشد نسخه Embed شده آن نمایش داده می شود.

Delete attachment upon comment deletition:با فعال کردن این گزینه هنگامی که دیدگاهی حذف بشود فایل ضمیمه شده آن نیز حذف خواهد شد.

و در انتها در بخش Allowed File Types می توان فرمت دلخواه برای ارسال فایل در بخش دیدگاه های ورد پرس را  را انتخاب کرد .

فرمت انتخابی برای ارسال فایل در بخش دیدگاه های وردپرس

در نهایت پس از ذخیره تنظیمات ،فیلد دیگری برای ارسال فایل در بخش دیدگاه های وردپرس اضافه خواهد شد که به راحتی با استفاده از این امکان می تونید انواع  فایل را در بخش دیدگاه های وردپرس با حجم تعیین شده ارسال کنید،امیدوارم این مقاله برای شما دوستان عزیز مفید واقع شده باشه.

بیشتر بدانید:  افزونه ویرایشگر وردپرس Edit Flow

مشاهده مشخصات

 

                                                                      سوالی دارید؟ سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂

مطالب مرتبط:

آموزش نحوه اضافه کردن فایلهای با فرمت SVG در وردپرس

فشرده سازی فایل های CSS و JavaScript در وردپرس

مدیریت فایل htaccess در وردپرس

منبع: تیک تم-ارائه دهنده مقالات: AloShop-قالب فروشگاهی Revo وردپرس-قالب املاک ریل هو مز وردپرس