برای نصب قالب وردپرس و چیدمان سایت باید علاوه بر دانش وردپرسی زمان بگذارید و محتوا بنویسید، درون ریزی کنید و کم کم شروع به ساخت و طراحی صفحات و تکمیل وب سایت وردپرسی خود کنید. این کار علاوه بر زمان و انرژی که می خواهد گاهی واقعا غیر ممکن است که دقیقا مطابق چیزی که در پیشنمایش(دمو قالب) مشاهده می کنید طراحی کنید. گاهی مجبور می شوید بعد از خرید قالب مورد نظر به همان شرکت یا وب سایت هزینه ای بپردازید تا برای شما چیدمان انجام بدهند یا در اصطلاح طراحی کنند. اما دیگر نگران نــبــاشید چون تیک تم برای اولین بار در ایران تمام قالب های خود را با بسته آسان نصبی اختصاصی خود ارائه می دهد تا نیازی نباشد از ابتدا منو ها و فایل ها و تصاویر و برگه و افزونه و … را نصب و شروع به چیدمان کنید. کافیست با چند کلیک ساده دقیقا مثل پیش نمایشی که از قالب تماشا می کنید را در هاست خود نصب کنید. اگر بخواهیم ساده تر بگوئیم یعنی با بسته آسان نصبی با چند کلیک ساده دقیقا وب سایتی که در پیش نمایش (دمو) مشاهده کردید را می توانید روی هاست خود نصب کنید.

از ابتدای آپلود تا اجرا و نصب بسته آسان نصبی، وب سایت شما دقیقا شبیه پیش نمایش در کمتر از ۶ دقیقه آماده می شود.

بسته آسان نصبی چیست؟

منظور از بسته آسان نصبی این است که با استفاده از این روش در کمتر از ۶ دقیقه و با چند کلیک ساده، سایت را همانند پیشنمایش(دمو، پیش نمایش آنلاین) راه اندازی می کنید. در بسته نصبی درون ریزی ها و چیدمان برگه ها و منو ها و فارسی سازی ها و تنظیمات اولیه سئو و بهینه سازی ها و ساخت چیدمان سایت از قبل توسط ما آماده سازی شده و به صورت یک پکیج(بسته آسان نصبی) آماده شده که به صورت یک فایل زیپ در اختیار شما کاربران سایت قرار گرفته است. وقتی که شما این فایل زیپ را دریافت کنید، کافیست آن را در مسیر (public_html) آپلود کرده و از حالت زیپ خارج کنید، انگار که یک وردپرس خام را از حالت زیپ خارج کردید. حالا می بینید که در فایل زیپ اکسترک شده (از حالت زیپ خارج شده) دو فایل وجود دارد. فایل installer.php و یک فایل زیپ که در کنار این فایل قرار گرفته. کافیست بعد از این کار یک دیتابیس ایجاد کنید و در مرورگر domain.com/installer.php (domain.com = آدرس سایت خودتون رو جایگزین کنید) را اجرا کنید. یک صفحه می بینید که باید در آن اطلاعات دیتابیس را قرار بدهید و مراحل نصب وردپرس رو پیش برید و بعد از اتمام کار خواهید دید که سایت شما دقیقا همانند دموی آنلاین ما راه اندازی شده است.

ما مراحل نصب بسته آسان نصبی قالب وردپرس رو به صورت ویدیو آماده سازی کردیم که می توانید دانلود کرده یا آنلاین مشاهده کنید

دانلود رایگان ویدیو آموزشی