قالب News Portal یک پوسته وردپرس خبری است که شما می توانید در صفحه اصلی این قالب فارسی وردپرس اسلایدر بسیار زیبا و بزرگ را داشته باشید تا ظاهری زیباتر به سایت شما ایفا و بازدید کننده های زیادی را به خود جذب نمایید. قالب نیوز پرتال وردپرس دارای منوی چسپان و ابزارک های مختلف می باشد که می توانید با استفاده از آن ها خود را به انعطاف پذیری فوق العاده ای به سایت خود بدهید.

صفحه اصلی قالب وردپرس News Portal دارای دو ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیرد و بعد از آن نیز می‌توانید در در قسمت فوتر سه جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید. منوی بالای این قالب خبری در حالت ریسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شود و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.

قالب نیوز پورتال
دانلود قالب نیوز پرتال

لیست بروزرسانی های قالب نیوز پرتال وردپرس

قالب خبری News Portal  در تاریخ ۱۱/تیر/۱۳۹۸ به نسخه ۱٫۱٫۱۴ بروزرسانی شد

قالب خبری News Portal وردپرس در تاریخ ۷/مهر/۱۳۹۷ به نسخه ۱٫۱٫۷ بروزرسانی شد

قالب خبری News Portal وردپرس در تاریخ ۹/دی/۱۳۹۶ به نسخه ۱٫۰ بروزرسانی شد

قالب خبری News Portal وردپرس

قالب خبری وردپرس News Portal دارای ویژگی های منحصر بفرد بسیاری است. در ادامه به برخی از خصوصیات این قالب اشاره خواهد شد.

دارای جایگاه ابزارک

قالب نیوز پرتال وردپرس دارای هفت جایگاه ابزارک است که می‌توانید ابزارک‌های مورد نظر خودتان را به جایگاه‌های مورد نظرتان اضافه کنید. قالب وردپرس News portal دارای صفحه زیبا و ساده جهت نمایش نوشته‌های سایت است که می‌توانید به راحتی وب سایت خبری خود را مشابه دمو پیاده‌سازی کنید. همچنین این قالب  دارای دو منو در بالا و پایین هدر است و دارای ابزارک‌های بسیار حرفه‌ای و اختصاصی که در برگه خانه می‌توانید آن ها را اضافه کنید.

دارای قسمت سفارشی سازی

قالب News Portal وردپرس دارای قسمت سفارشی سازی است که می توانید با مراجعه به آن به راحتی و در مدت زمان بسیار کمی بدون ویرایش حتی یک خط کد بسیاری از قسمت های مختلف را به سلیقه و کار خود سازگار کنید و تغییر دهید تا سایتی زیبا و کار آمدتر داشته باشید. شما می توانید در قالب نیوز پرتال لوگوی سایت خود را به دلخواه انتخاب و آپلود نمایید و یا این که هیچکدام را نداشته باشید و یا این که رنگ بندی را به سلیقه خود انتخاب نمایید.

پیش نمایش قالب نیوز پرتال فارسی

news portal

کاملا ریسپانسیو

ریسپانسیو بودن به این معنی است که قالب با داشتن این ویژگی می تواند با اندازه های مختلف مرورگر و دستگاه هایی مختلف به خصوص گوشی همراه و تبلت در بیاید. قالب رایگان و فارسی وردپرس News Portal کاملا ریسپانسیو طراحی شده است و با تغییر اندازه از خود واکنش نشان داده و به اندازه صفحه نمایش دستگاه مورد نظر در خواهد آمد و نیازی به زوم صفحه و کشیدن آن به اطراف را نخواهید داشت. که این ویژگی می تواند در جذب بازدید کننده بسیار موثر باشد تا در مکان‌های مختلف با انواع دستگاه ها بتوانید به سایت مراجعه کنید.

.:: انتشار این قالب متوقف شده است ::.